Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej moje kochane prezepraszam ze mnie nie było ale ostatnio bylismy u moich rodziców pozniej pakowanko i wczoraj przyjechalismy juz do tesciów ehh dzis rozpakowywanie tobołów masakra poza tym moj bratu pomagał wiec cały dzien zajmowałam sie małym a jak spał to rozpakowywałam toboły ehh

Iza nie dwonilismy jeszcze tzn ja bym juz teraz zadzwoniła ale moj mówi (i w sumie ma racje) ze najpierw trzaba nam skołowac jakąś kasiorke coby tam przezyc ten pierwszy miesiąc jakos czyli tak czy siak pewnie hujnia z tego bedzie.. ehhh 😞 😞 pewnie bedziemy czekac az mojego ojciec jakos przed swietami wroci z trasy i wtedy podejmiemy konkretną decyzje

a pozatym wczoraj jak na złośc policja nam mandat wlepiła za pędkośc i stówa w dupe
dziękowac bogu ze nie widzieli mnie lezącej z tyłu na złożonych siedzeniach bez pasów bo tyle tobołów było ze w bagazniku sie nie miesciło to dopiero by było w dodatku mamy z przodu peknietą szybę ale jakos nie zauwazyli bo juz bysmy nigdzie nie pojechali

a no i juz mamy z mandatem odjezdzac a tu kurwa akumulator wisiadł i ni huja nie chce odpalic myslałam ze zawału dostane dobrze ze ludzcy policjanci nas popchneli także dzien pełen wrazen jak huj zła jestem niemilośiernie ciągle pod górke ehh

ło i nadrobiłam ehh
gosia 😘 iza 😘 madzia 😘 szogunki jedne hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jula pozniej bedzie zapozno teraz stali pracownicy wyjezdzaja do polski i jest szansa sie wbic po swietach wszyscy wracaja i ciezko sie dostac do kwietnia
ale fakt trzeba kase jakas miec za busa tez trzeba najpierw zaplacic z tym ze pozniej rowniez oddaja ta kase
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zauwazylyscie ze nie zmieniaja sie miesiace porodow jak rowniez nie pokazuja sie kolejne ciazowki wedlog mnie powinien byc juz wrzesien a zatrzymalo sie wszystko na lipcu gdzie jest ciagle pusto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pije duzo ale nie sypane
pije z ekspresu cisnieniowego kawe w torebkach wiec tylko smakuje jak kawa
sypana pije moze dwa razy w tygodniu albo rozpuszczalna
jestem kawoszem ale w ciazy z nickim odzucilo mnie od kawy wogole nie pilam czasem mialam ochote zrobilam i wylewalkam hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...