Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej martuśka 😘
u Aleksa dobrze szkutnikuje jak pierwszej klasy rozrabiaka powoli uczy sie już mówić dziadek i ciocia, sam już też chodzi ale jest leniwy i nie bardzo mu sie chce haha

no a zła jestem bo iza dała nam namiary na robote za granicą ale przecież z pustymi łapami nie pojedziemy chociaz zeby ten pierwszy miesiąc jakos przezyc a pozniej to jakos pojdzie ale jak na złośc nie ma tu nigdzie roboty nawet w pierdolonym tartaku wszytsko pozajmowane i wygląda na to ze kasy nie uzbioeramy i huj z wyjazdy tez bedzie bo po świętach to mozemy o tym zapomniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
uu no to faktycznie lipa a nie mozecie skads jakies pozyczki wziac wiem ze procenty sa wysokie ale przeciez by wam sie zwrocilo jesli praca jest pewna i macie gdzie z dzieckiem "zakotwiczyc" to pieniadze chocby spod ziemi sie znajda tylko wiem ze to sie tak latwo mowi 🥴
Moj ALek za to do leniwych nie nalezy i za cholere za raczke nawet na dworze nie chce chodzic tylko sam i poki jest kostka brukowa to luz ale jak wejdzie grzaski teren to jest gleba no i oczywiscie codziennie pranie dzieki temu bo wyglada po spacerze jak dziecko wojny hahahah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moj wczoraj tak wyglądał bo jak poszlizmy na spacer to mu sie spodobał piasek na polnej drodze i dziecko bawilo sie jak szalone haha

martucha ja w żadne pożyczki się nie bawię wystarczy mi ze mam za półtora roku kredyt do spłaty a ten mój też sie tak do wszystkiego pali ze ja pierdole wkurwia mnie on bo jak mowie ze do byle jakiej roboty idziemy zeby tylko kase zdobyc to mi kurwa jeszcze mowi tu nie pojde bo zjebane tam tez nie bo cos tam 😠 a szlag z tym wszystkim
kulka w łeb i dopiachu tylko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jula napisał(a):
moj wczoraj tak wyglądał bo jak poszlizmy na spacer to mu sie spodobał piasek na polnej drodze i dziecko bawilo sie jak szalone haha

martucha ja w żadne pożyczki się nie bawię wystarczy mi ze mam za półtora roku kredyt do spłaty a ten mój też sie tak do wszystkiego pali ze ja pierdole wkurwia mnie on bo jak mowie ze do byle jakiej roboty idziemy zeby tylko kase zdobyc to mi kurwa jeszcze mowi tu nie pojde bo zjebane tam tez nie bo cos tam 😠 a szlag z tym wszystkim
kulka w łeb i dopiachu tylko


no to jest niepowazny powinien lapac sie wszystkiego ja jak cos to pozniej przebierac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
popieram moj tez narzeka na prace ze mala placa ze wykorzystuja go w 300 procentach ale trzyma sie tej firmy bo co ma innego zrobic? i mowi ze nawet by na dol poszed za kopidola gdyby tylko nadarzyla sie okazja bo tam by zarobi 3000,4000 tysiac i nie patrzylby na to ze harowa ze niebezpiecznie itp niestety jak sie nie ma co sie lubi toi sie lubi co sie ma 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jula napisał(a):
przeczytałam mu własnie ogłoszenie na magazyneira a ten wypierdolił ze uprawnienei na wozek trzeba ale chyba nikt mu w morde nie da jak złoży podanie a ten dalej swoje a teraz nawet brat na niego drze mordę ale ten dalej swoje


widocznie tak mu zalzy na pracy dobrze ze brat sie postawil na niego jak zobacza jego zapal moze wszyscy siada na niego a ten tylek ruszy sorry ale dla mnie to paranoja nie ma nic i niechce tego zmieniac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
buajhaha jak to wyszlas na cala noc???? a dzieci musial sie nimi zajac tak? a ty gdzie bylas? ale jaja 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 ty to jednak jestes zajebista hahaha
no po prostu jebłam dzrzwiami i wyszłam ☺️a byłam u kolezanki na 2 koncu miasta a on musiał dzieci uspic małego wykąpac dac mu jesc i uspic ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sweety napisał(a):
jula napisał(a):
przeczytałam mu własnie ogłoszenie na magazyneira a ten wypierdolił ze uprawnienei na wozek trzeba ale chyba nikt mu w morde nie da jak złoży podanie a ten dalej swoje a teraz nawet brat na niego drze mordę ale ten dalej swoje


widocznie tak mu zalzy na pracy dobrze ze brat sie postawil na niego jak zobacza jego zapal moze wszyscy siada na niego a ten tylek ruszy sorry ale dla mnie to paranoja nie ma nic i niechce tego zmieniac


bo wiesz co mu pasuje ze na wszystko dają mu rodzice, nasze dziecko utrzymują jego rodzice no paranoja ale zeby zwrócic mu uwage to nie jego mamie to pasuje ze ma go przy sobie takiego mami synka z niego robi a tylko ja coś powiem i zaraz wielkie halo

lenistwo w dupie, mam już go dośc tego idioty, jebniety pacan tylko w domku by siedział i pierdził w taboret
i płacze bo jakby teraz wyjechał to na swieta by nie wrócił nosz kurwa jego mac w koncu to ze mną rodzine zakłąda czy z matką?? bo jak narazie wydaje mi sie ze z mamusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
nieee no klaniam sie po sama ... w dziekczynnym pozdrowieniu o IDOLKO moja najswietsza heheheheeh
ale etreaz juz okej?
ja musze spadac bo ALek sie budzi a podlogi musze umyc zeby zdarzyly wyschnac przed tym huraganem malym 😉 moze wpadne popoludniu o ile mi sie uda buziaczki
okej nawet mnie przeprosił co mu sie rzadko zdarza wiec dlatego polecam terapie wstrzasowo uderzeniowa ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
i zwialy wszystkie 😞no co Wy ja nie taka straszna a ze od czasu do czasu czyms jebne to nic wielkiego ☺️


gosia ja przykład z ciebie wzielam i zjebałam mu wszystkie myszki 😁 😎 pokurwował troche pokurwował a wczoraj siadł i sobie zlutował i nic go nie rusza i huj ma w dupie wszystko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...