Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
NIE WIEM CO MAM ZROBIC... JESTEM NA KILKA MIESIECY BEZ GROSZA !!!

- zbieralismy z moim bylym pieniadze na dziecko i na dom... oboje bez robotni bo roblilismy na zlecenie RZUCIŁAM go dlatego ze okazalo sie ze on wszytskie pieniadze przerabal na automatach
jestem zlalamana... zyc mi sie nie chce.

NIE STAC MNIE NAWET TERAZ NA LEKARZA... ZACZELAM KRWAWIC BO KRZYCZALAM WALILAM PIESCIAMI W NIEGO I OSTRO PLAKALAM

kiedys przes studniowka w styczniu przerypal po raz pierwszy ponad 500 zł i obiecal ze nigdy tego nie zrobi wiecej a teraz w kwietniu to powtorzyl... kilka tysiecy poszlo...

NIC NIE BEDE MIALA DLA DZIECKA
ANI DLA SIEBIE
I DO TEGO BEDE SAMOTNA MATKA
A RODZICE (A RACZEJ TATO) NA BANK Z DOMU WYWALA...

mnie wyzywaja od darmozjadow a dziecka ("kolejnego darmozjada") nie zniosa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiem ze sytuacja ciezko wyglada, nigdy w takiej nie bylam wiec nie wiem co czujesz ale naprawde bardzo wspolczuje. pamietaj ze teraz kazdy stres ci moze zaszkodzic moja ciotka przez nerwy miala cesarke na koncu 7 miesiaca bo miala zatrucie ciązowe i malutka martwa by sie urodzila wiec jesli chcesz miec dzidzie zdrowa postaraj sie z dawidem wszystko wytlumaczyc stres wam nie pomoze nerwy takze. rozmowa i jeszcze raz rozmowa. nie podejmuj pochopnych decyzji po pozniej tylko bedziesz zalowala ze jest nie tak jak chcialas. zycze powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bylam wczoraj u kolezanki ma dla mnie reklamowe fajnych ciuszkow i hustawke taka fajna jak dzidzia bedzie troszke wieksza 🙂 zastanawiam sie czy ja wziac bo nowe sa po 200zl a ona chce 100 a zniszczona jakos strasznie raczej nie jest ale w sumie nie wiem czy nie lepszy jest chodzik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze mnie wlasnie z rana lupie w skroniach potem przy popoludniu przechodzi i zawsze taki mops jestem jak moj dzwoni do poludnia a potem jak wraca to usmiech od ucha do ucha i sie cieszy ze toz jego powodu a co tam niech tak mysli a tak naprawde jestem happy bo mnie glowa przestaje bolec hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...