Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wiecie jak ja sie glupia poschizowalam w sobote:/ pojechalam do rodzicow i wzielam wieczorem stetoskop od taty bo stwierdzilam ze znajde dzidziusia i poslucham jego tetna przez godz szukalismy z mezem i tak sie pokrecilam ze cos nie tak i wogole a na ast dzien czytam w necie ze przez taki archaiczny sprzet to ja se moge heheh a poza tym dzidzia wystarczy ze sie pleckami odwroci i guzik posluchasz a ja pol nocy koszmary mialam hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zaczyna rosnąć pomalutku. Dziewczęta a mam pytanko do Was czy można wkleić gdzieś w opcjach jako podpis te moje suwaczki ciążowe czy za każdym razem muszę je kopiować??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie Dziewczyny już zrobione 🙂 Dziękuję za oklask 😜 Gosia dużo zdrówka, żeby Cię to gardełko już nie dręczyło . Martuśka facet gin jest naprawdę dobry czasem lepszy od kobitki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale liczę bardzo na dziewczynkę 😉 Idę do lekarza 5 maja i wtedy prawdopodobnie się wszystkiego dowiem 🙂 Sprzątam teraz domek dlatego tak odp ale jak tylko mogę to piszę 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakieś takie przeczucie że będzie dziewczynka więc jak dziewczynka to Oliwka a na drugie Julia albo Zuzanna 😎 A chłopczyk Olivier. Ważne żeby było zdrowiutkie a reszta jakoś pójdzie 🙂 A co do naszego imienia jakoś nie przepadam za nim bo uważam że jest takie twarde w wymowie i smutne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje, ale może akurat natrafimy na takie które przypadnie im do gustu 🙂 W piątek jadę do Sosnowca na ślub mojej koleżanki u której będę świadkową. Jest w 20 t.c ale już ma taki wielki brzusio że cho cho też bym taki chciała mieć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...