Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Zdecydowanie nie, jest dym papierosowy przede wszystkim a bierne palenie wpływa na kobietę ciężarną o wiele gorzej niż czynne. A tak na marginesie przeczytałam gdzies że wypalenie jednego papierosa przez kobiete ciężarną zwiększa tętno dziecka o około 30- 40 uderzeń przez jakiś urywek czasu... Niepoważna sprawa dobrze że rzuciłam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie wiec pomysl jaka niepowazna jest lekarka ktora nie chce mi dac l4 skoro i szefostwo i klienci mnie wyganiaja na wolne tlumaczac to samo a poza tym to ostatnie miesiace kiedy moge odpoczac wyluzowac od stresu tej pracy przeciez normalne ze mi chodzi o bezpieczenstwo mojej dzidzi a nie o leberke :/ a poza tym wydaje mi sie ze kazdej kobiecie jak czuje sie niezbyt dobrze nalezy sie to l4 czy to sie lekarzowi podoba czy nie bo to moje dziecko nie jej wiec niech spada malpa jedna 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już pojadłam a teraz nie moge się ruszyć u mnie dzisiaj jest upał plus 22 stopnie aż miło wyjść tylko coś mam do dupy ciśnienie głowa mnie boli i mi sie zawraca wiec nici ze spacerku musi wystarczeć wycieczka po Kamilka 🤨 Marto nie martw sie na pewno ten lekarz mądrzejszy i bez niczego dostaniesz l4 aha i jak wrócisz to masz do nas napisać nawet jak by to była 22 😁 bo nie zasnę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
troszkę jeszcze za wcześnie ale cos tam smyra tak delikatnie kilka razy już się zdarzyło 🙂 ja tez jeszcze nie wiem kto w brzuszku mieszka ale może za tydzień się dowiem a zresztą nie ważne byle by dzidzia zdrowa była i szczęśliwie się urodziła a imię dla córeczki wybrałaś śliczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
super Madziu bardzo się cieszę ze teraz u nas wszystkich jest wszystko dobrze i mam nadzieję że zostanie tak już do końca a ostatnio podczytywałam że Livia uwielbia draże 😁 i co dziewczyny przysłały 😁 😁 😁 ja mam wizytę w przyszły wtorek i też juz nie moge się doczekać bo teraz miałam 5 tygodni przerwy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...