Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

gosia2301 napisał(a):
sweety napisał(a):
lezy i krzyczy na zabawki
hehehe no moj padł o 19.30 a to tylko dlatego ze nie spał po 17 🙂aha Marta całuski dla Aleksa z okazji jego małego swieta 😘 😘 😘 😘


moj spal trzy godziny do 18 wiec teraz chyba nie zasnie i troche goraczkuje od tego nieszczesnego zabka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
Iza zawsze możesz podać mu coś przeciwgorączkowego 2,5 ml 🙂 dla dzieci


wiem ale najpierw go wykapiemy i zobacze czy bedzie marudny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
moj wczoraj tez miał stan podgoraczkowy po tym szczepieniu ale dostał czopka i wszystko przeszło 🙂


moj ma w poniedzialek znowu dwa szczepienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
moj wczoraj tez miał stan podgoraczkowy po tym szczepieniu ale dostał czopka i wszystko przeszło 🙂


ja ci kiedyś pisałam ,że dobrze działa soda oczyszczona po szczepieniu jeśli macie ją tam u siebie

ale co z ta soda sie robi 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
dziewczyny a szczepicie maluchy na pneumokoki?


szczerze mowiac to nie wiem jesli pojde w poniedzialek to bede pytac bo maja takie glupie opisy szczepien ze za cholere nie umiem tego przetlumaczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
dziewczyny a szczepicie maluchy na pneumokoki?


ja nie szczepie 🙂 nie robiłam tego Angelce i Kamilowi też nie 🙂

ja własnie tez nie zamierzam bo tyle złego o tej szcepionce słyszałam a zreszta moj Kamil tez nie miał a pytam bo mnie wczoraj pediatra wkurzyła kaska jej przeszła koło nosa bo powiedziałam ze nie jak byscie ta mine widziały 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
moj wczoraj tez miał stan podgoraczkowy po tym szczepieniu ale dostał czopka i wszystko przeszło 🙂


ja ci kiedyś pisałam ,że dobrze działa soda oczyszczona po szczepieniu jeśli macie ją tam u siebie

ale co z ta soda sie robi 😮


łyżeczka sody na szklankę wody mieszasz i wkładasz watę wyciskasz i kładziesz na miejsce szczepienia przykrywasz małą ceratką żeby ubranek nie zamoczyć i to ściąga gorączkę miejscowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
moj wczoraj tez miał stan podgoraczkowy po tym szczepieniu ale dostał czopka i wszystko przeszło 🙂


ja ci kiedyś pisałam ,że dobrze działa soda oczyszczona po szczepieniu jeśli macie ją tam u siebie

ale co z ta soda sie robi 😮


łyżeczka sody na szklankę wody mieszasz i wkładasz watę wyciskasz i kładziesz na miejsce szczepienia przykrywasz małą ceratką żeby ubranek nie zamoczyć i to ściąga gorączkę miejscowo

oooo nastepnym razem wypróbuje dzieki Madziu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
kuzwa drogie to jest będę może wyrodną matką za to co napiszę ale cóż :tą kase wolę przeznaczyć na pampersy lub kosmetyki dla Kamila niż szczepionkę która nie wiadomo jak zadziala na dziecko

dokładnie Madziu ja sie jeszcze sugerowałam opinia kolezanki która mieszka z lekarką profesorem i powiedziała zeby w rzadnym wypadku dziecka nie szczepic bo to moze wiecej krzywdy zrobic dziecku niz jak nie jest zaszczepione 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
kuzwa drogie to jest będę może wyrodną matką za to co napiszę ale cóż :tą kase wolę przeznaczyć na pampersy lub kosmetyki dla Kamila niż szczepionkę która nie wiadomo jak zadziala na dziecko


nie jestes wyrodna matka to ceny sa takie wygorowane dlatego ja poszlam do pracy jedna pensja byla na styk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
kuzwa drogie to jest będę może wyrodną matką za to co napiszę ale cóż :tą kase wolę przeznaczyć na pampersy lub kosmetyki dla Kamila niż szczepionkę która nie wiadomo jak zadziala na dziecko

dokładnie Madziu ja sie jeszcze sugerowałam opinia kolezanki która mieszka z lekarką profesorem i powiedziała zeby w rzadnym wypadku dziecka nie szczepic bo to moze wiecej krzywdy zrobic dziecku niz jak nie jest zaszczepione 🤨


ja tam pieprze kiedyś jak my byliśmy mali szczepili na hajnego medine czy jakoś tak i moja znajoma ma przez to z nogą jet zdeformowana miała 23 operacje na nią i dupa ja nie chce ,żeby mój syn cierpiał gdyby zle ją podali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...