Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
hejo Iza woow moj sie przestawiol z 8 na 6 :/ ale chociaz spi od 20 cala nac tyle dobrze
maludka jak tam kupowe osiagniecia w nocniczku? u nas dalej tylko siusiek


CO DZIEŃ JEST JEDNA KUPKA,A TAK BYLY TRZY,BO BOROK NA RATY ROBIL.nA SIEDZĄCO TO WYPCHNĄĆ NIE UMIAL.tERAZ MA LUZIK I SRAA... DO NOCNICZKA HAHAHAHA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
a jak z okiem kiedy masz miec ten zabieg? no moj wczesniej do 8 spal a teraz 6,6:30 i mnie budzi smyraniem 🙂 bo zazwyczaj go biore nad ranem do siebie jeszcze na pol godzinki dospac 😜


nie ma zabiegow na tego typu blizn powiedzieli ze to zostanie mi juz do konca zycia wiec sie musze przyzwyczaic za trzy miesiace nastepna kontrol bo to swinstwo moze sie nawrocic znowu albo przezucic na drugie oko dlatego beda czeste kontrole zeby nie bylo tego samego z drugim okiem bo juz bede totalnie slepa a i bole glowy tez juz mi zostana czyli prawie codziennie i unikanie swiatla bo tez wzmacnia bole
zaczne zyc jak nietoperz w ciemnosciach
skad sie biora takie pieprzone swinstwa 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musialam sie wykapac po ciazy dostalam toksoplazmoze oczna wrodzona leczenia spowodowalo zabliznienie wiec mam ograniczone pole widzenia przez cholerna biala plame
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sorki ale syn wezwal i tak jops sie zabawilismy a potem smazylismy Konradowi nalesniki bo tatulek wroci wyglodnialy z pracki 😜
teraz ALek marudzi wiec ide go uspac a potem pranie, zmywanie i zamiatanie mnie czeka a popoludniu zakupy buziaki kochane
iza ale wiesz trzeba patrzec pod tym katem ze moglas wogole na to oko nie widziec glowa do gory bejbe 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laski! 🙂
spania Wam zazdroszczę.. łeb mi pęka 😞 Matik wprawdzie wymagający w nocy nie jest i leży w kołysce razem ze swoim prosiaczkiem ale skurczybyk gada do niego całą noc... ja mu prosiaczka w nogi żeby go nie widział to chwila ciszy a zaraz znów gada.. patrzę a prosiaczek włapakach i dyskutują dalej,.. i tak do samego rana 😞 ehhh
praktyki w końcu pięknie w dzienniczku podbite - przynajmniej to mam już z głowy 🙂
a teraz się za naukę biorę..
wczoraj się dowiedziałam, że na jednym egz babka wpuszcza po 20 osób na aulę:/ czyli rozdziela tak mniej więcej co 10-15 miejsc:/

ahh 🙂 i zamówiłam w końcu wczoraj wózek 😁 http://allegro.pl/graco-quattro-tour-duo-promocja-wysylka24h-legnica-i1577920387.html

no to chyba tyle 🙂
buziole 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
sorki ale syn wezwal i tak jops sie zabawilismy a potem smazylismy Konradowi nalesniki bo tatulek wroci wyglodnialy z pracki 😜
teraz ALek marudzi wiec ide go uspac a potem pranie, zmywanie i zamiatanie mnie czeka a popoludniu zakupy buziaki kochane
iza ale wiesz trzeba patrzec pod tym katem ze moglas wogole na to oko nie widziec glowa do gory bejbe 😘 😘 😘


dlatego te kontrole zeby szybko zaczac leczenie bo zaniedbanie prowadzi do utraty wzroku
nie wiem z czego sie cieszyc wczoraj po pracy prawie babke rozjechalam bo jej nie widzialam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...