Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mortishia24 napisał(a):
Maludzior nic sie nie stalo ja tez mam zdjecie Aleksa kupy hehehehe
slicznie siedzi Miloszek sam na nocniczku moj sie na nocniku jeszcze giba ale na podlodze czy na lozku juz go nie trzeba non stop trzymac bo jak na takiego grubaska juz ladnie sam siedzi 😜
Jula 😘
Izus no widzisz co ja bym bez ciebie zrobila hehe 😘


moja siostra miala oczne mleczne ukorzenione jak stale dentystka malo nie spadla z krzesla jak to zobaczyla hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia hej i hej 🙂 ja bylam przebrac smroda i troche popelzalismy po podlodze hehe bo tam duzo fajniej i ciekawiej niz na llozku 🙂
jula wydaje mi sie ze malo ale on poprostu z natury jest dlugi i szczuply napewno nie martw sie 🙂 moj jest za to grubas bo wazy dyche i co mam sie martwic ze ma 1,5 kg za duzo???? zacznie latac to zgubi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sweety napisał(a):
Mortishia24 napisał(a):
Maludzior nic sie nie stalo ja tez mam zdjecie Aleksa kupy hehehehe
slicznie siedzi Miloszek sam na nocniczku moj sie na nocniku jeszcze giba ale na podlodze czy na lozku juz go nie trzeba non stop trzymac bo jak na takiego grubaska juz ladnie sam siedzi 😜
Jula 😘
Izus no widzisz co ja bym bez ciebie zrobila hehe 😘


moja siostra miala oczne mleczne ukorzenione jak stale dentystka malo nie spadla z krzesla jak to zobaczyla hihihi

iza 😮 🤪 ewenement normalnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maludka dlatego mowie ze jak na takiego grubaska to i tak jest ruchliwy i sprytny w siedzeniu i przeracaniu sie z brzucha na plecki 🙂 gorzej z raczkowaniem bo dupke to on juz fajnie podnosi ale raczkami pikuje na boki 🤢
ooo slysze kolubryne moich rodzicow chyba podjechali pod klatke wiec spadam do pozniej myszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
gratulujemy 🙂 moj kupe jak robi to swieto lasu jest standardowo jedna dziennie rano a od 3 -4 dni nie ma nic... buuu
waży 7300 same ocencie czy to duzo na 6 miesiecy i 14 dni.. według lekarzy ma niedowage i miesci sie w najnizszej granicy bo powinien wazyc 8 500 albo i wiecej



jula jeśli cię to pociesz moja Angelka w wieku 6 miesięcy ważyła 7600 i lekarz nic mi nie mówił ,że ma niedowagę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damy śmieszne ale suknia b.ładna 🙂 mnie się takie podobają:P:P

My wróciliśmy na jedzenie 🙂 pokarmimy się i albo zaśnie albo wracamy na polko 🙂 zajebista pogoda jest...

butów oczywiście nie znalazłam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...