Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
magda123 napisał(a):
Mortishia24 napisał(a):
ale za to nie masz dupy jak kanal sueski!!!!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁


no nie mam i bardzo się cieszę nie dość że kwazimodo to jeszcze z kanałem to za duży ciężar jak na mnie 😜

no widzisz takze nie narzekaj nie mozna miec wszystkiego 😜 😜 😜 t se zalozyzysz na tego mniejszego cycka wkldake i bedziesz maial dwa rowne dojce rozmiar D a ja co se zaloze na dupe zeby ja zmniejszyc?????


hmm ty masz tak ładne cycki ,że nikt na kanał nie zwróci uwagi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gocha gdzie spierdzieliłaś?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
Gocha gdzie spierdzieliłaś?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

jestem tylko kawe pije i z mama gadam i czytam o kanałach sueskich i kwazimodo 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale wiecie co powiedziałam mojemu ,że jak mi taka w cyckach różnica zostanie to ma mi dać na silikony 🙂 no to on poszedł na łatwiznę i kupił mi silikonowe wkładki 😁 😁 😁 😁 (bo to on mi kupił bo nie mógł znieść mojego zrzędzenia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
ale wiecie co powiedziałam mojemu ,że jak mi taka w cyckach różnica zostanie to ma mi dać na silikony 🙂 no to on poszedł na łatwiznę i kupił mi silikonowe wkładki 😁 😁 😁 😁 (bo to on mi kupił bo nie mógł znieść mojego zrzędzenia)

buhehehe wspaniały mąż tylko pozazdroscic 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...