Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej laseczki 🙂 Gocha mowilam ze bracia genetyczni hehe
Madziu super kamilek czworakuje 🙂 moj nie c hce kleczec chyba stwierdzil ze przed nikim kleczec nie bedzie 😜 ale do stawania i chodzenia ostro sie bierze
kurde martwi mnie ze moje dziecie jeszcze z pozycji lezacej samo nie siada czy to normalne jak ma 7 miesiecy?
bylam wczoraj z tym oddechem pani doktor stwierdzila ze jest zdrowy i ze wszystko ok ale wysepilamod niej skier na orfologie i wyysepilam tsh na tarczyce bo ja mialam problem wiec wole zobaczyc czy u niego z nia dobrze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda jak Kamil już super na czworaka 😁 Mój na razie tylko tyłek podnosi, kręci się w kółko, przesuwa do tyłu i turla się na podłodze 😁 hehe na raczki jeszcze się mu nie udało podnieść 🙂
Ale leci czas.. potem jak znajdę chwilkę wkleję Wam zdj młodego 😁 w końcu wczoraj i nam stuknęło pół roczku 🙂

buziole :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😘 😘 😘 😘 😘 😘

Marta nie przejmuj się ,że sam nie siada przyjdzie na niego pora 🙂 a mój łotr by tylko w takiej pozycji był 😁 a fajnie wygląda jak się przy tym buja 🙂 jak mi się uda to go nagram tylko nie wiem jak to wgrać potem ☺️ 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iza jaka impreze? co? ja nic nie wiem 😜
Madzia wlasnie Przemek od Aski tak robil ze kleczal na czworaka o ona nim bujala do przodu i tylu az sam tak zaczal robic hehe fajnie to wygladalo 🙂
Ale nas scielo z Alkiem po 8 i dopiero wstalismy ☺️kosiarze umyslow szaleja za oknem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jestem ale z doskoku bo normalnie syf kila i mogila w tym domu a teraz mlodemu kaszk dawalam ale zajadal az mu sie uszy trzesly a wogole Madzia jak dajesz kaszke malemu o ile dajesz to stosujesz sie do ilosci lyzeczek z przepisu bo to za geste jest i ja dalam mniej mam nadzieje ze mlody sraki nie dostanie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
Iza jaka impreze? co? ja nic nie wiem 😜
Madzia wlasnie Przemek od Aski tak robil ze kleczal na czworaka o ona nim bujala do przodu i tylu az sam tak zaczal robic hehe fajnie to wygladalo 🙂
Ale nas scielo z Alkiem po 8 i dopiero wstalismy ☺️kosiarze umyslow szaleja za oknem 😁


Twoje jutrzejsze urodziny wydalo sie zdradliwy internet dobrze dziala hihihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
jestem ale mam doła bo mama dzis jedzie ech 😞 😞 😞


oj bidulko niedługo znów do ciebie przyjedzie 🙂albo ty do niej pojedziesz

wiem ale mi smutno znowu bede całymi dniami sama 😞


hmm ale wirtualnie my będziemy z tobą a ty z nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...