Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Martucha mój tez tak robi, czasem nie wiadomo o co mu chodzi bo na raczkach źle, leżeć nie chce, siedzieć nie chce... wczoraj miał taki dzień ze ciągle źle mu było trzeba było się nim non stop zajmować i wygłupiać i nic nie szło zrobić w domu..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no moj jak zawsze u rodzicow chetnie spi tak wczoraj pojechalismy do nich na 13 na obiad i tak na caly dzien to zasnal dopiero o 18 i to na pol h i non stop raczki bo w wozku przed domem bee i do tego tak sie zasral ze musialm z nim leciec do wanny coby rodzicom ich poscieli nie zawalic przy przebieraniu :/ to napewno przez zbki bo juz mu prawa dwojke widac i na dniach chyba sie przebije ehhh a taki byl grzeczny i kochany przed zabkami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tego swojego siuraka moj to juz jakis czas temu odkryl ale wtedy jeszcze siedziec nie umiał swego czasu to tak sie ciągnąl i ściskał az mnie to przerazało, teraz to lapie i oglada hehe bo jak sie nauczyl siedziec to w wannie siedzi i tam gmera 😁 😁
a ja sie smieje sie ze co tam mama go myc bedzie on siam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do wycieczek z malym po rodzicach to switnie cie rozumiem jak mu z Aleksem pojedziemy albo do moich albo Ł rodziców to pozniej młody sie wybija z rytmu i jest masakra
spanie z glowy a wtedy wlacza mu sie taka maruda ze hoho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale moj zawsze na wsi spal wzorcowo a wczoraj cos mu sie pogmeralo w tej malej lepetynce heh a wannie wczoraj sobie sciskal i patrzyl perfidnie na mnie spod byka czy mu zabronie czy nie bo caly czas mu gadam NIE WOLNO robie NU NU a on ma zaciesz heehh ahh te nasze szrabki kochane jeszcze gdyby tylko kasa sie jako ulozyla to nic mi wecej do sczescia nie brakuje ☺️ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dokładnie, ja mam nadzieje ze ja Ł juz zacznie tą prace bo od 1 czerwca zaczyna to bedzie o wiele lżej bo co z tego ze ja mam stypendium naukowe jak to tylko 200 zł, na czynsz za wynajem na maj musielismy zaplacic z Aleksa pieniedzy ktore zostały z becickowego i te co uzbierał z chrzcin a miały byc na nowy fotelik i krzesełko do jedzenia i jego potrzeby.. a tak jest po prostu masakra
i co tak zyjemy od lutego bez dochodów jak rodzce cos podeślą a tu wez kup cos do jedzenia, kup aleksowi potrzebne zeczy juz nie pamietam kiedy sobie albo Ł cos kupilam jest po prostu tragedia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula dobrze cie rozumiem bo my odkad skonczyl mi ise macierzynski i pstanowilismy ze ide na wychowawczybo zlobek nie da rady nie ma miejsc poza tym jakos sobie tego nie wyobrazalam no i nie ma komu dzidzi pod opieka zzostawic no to wychowawczy igadka damy rade ale k.. nie dajemy 😞
kase od amlego tez pozyczamy i comiesiac mu wkladamy spowrotem ale przyjdzie taki miesiac ze juz nie bedzie jak od niego wziac bo wydamy wszystkoi co?? ehhh a z pracy ode mnie narazie nie dzwonia bo miejsce zastapione a ja podpisalam wychow. do marca i dupa :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i widzisz martucha tak źle tak nie dobrze a wszystko przez co? prze polski jebniety rzad .. wszystko kurwa podnieśli tylko nie wynagrodzenie szlag człowieka trafic moze..
mi juz brak słów i sił, coraz częsciej zastanawiam się czy nie podjąc się nawet opieki drugim dzieckiem i wtedy nie musiałabym swojego zostawiać i jakas kasa by wpadał
u mnie teraz bedzie o tyle dobrze ze od pierwszego z moimi rodzicami bedziemy zmuszeni mieszkac, fakt ze na 32 metrach ale jakos trzeba to zniesc przynajmniej pozniej bedzie lzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julus no a my mamy 3pokojowe mieszkanie i same oplaty to miesiecznie 800-900 zl a gdzie reszta jak na samego Alusia musi byc te 300_400 i to mowie po najnizszej linii a moj nie zarabia nawet 2000 netto coraz czesciej mysle czy nie lepiej by bylo wrowadzic sie do moich rodzicow ale kurde jakos sobie tego nie wyobrazam poza tym nie chce mi sie z rodzina na glowe zwalac :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehh no koniec smetow musimy byc twarde baby bo kto jak nie my utrzyma cala rodzine w jakiejs formie 😜? 🙂 takze glowa do gory cycki do przodu 🤪
ja sie powoli zwijam bo zaraz maruda wstanie i trudno bedzie cokolwiek ze soba zrobic a chce isc na dwor z nim bo jest super pogoda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak jak my wynajmujemy dwupokojowe mieszkanie niby 1090zł to mało ale doliczmy co drugi miesiąc ustalona stawkę za prąd 170 zł i gaz 49 - no poprostu nie ogar.. on sam pracował ja studia i dopóki mielismy odłozoną kaske to bylo ok a pozniej sie wszystko posypało i wez tu zyj normalnie..
teraz innej opcji nie mamy jak zamieszkać z moimi rodzicami bo na inny wynajem nas nie stać.. w sumie teraz to na nic nas nie stać hahah 😁 😁 😁
no a ja juz ogarnełam łobuz sie obudził dostanie picku i czekamy na moją kol i spadamy na spacerek a pozniej zapierdziel na uczelnie;/

buziaczki papap miłego dzionka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ze mnie wstretna baba zadzwonilam do pracy i oklamalam ze jestem chora bo mam dzis kontrole z malym a jak na zlosc oni znowu mnie chca do pracy 😠
chce zeby babka mi malego dokladniej obejzala bo on jeszcze nie siada nie turla sie a czasem jak lezy na boku bardzo mocno odchyla glowe do tylu i troche mnie to juz martwi 🤨 a moj pewnie polowy rzeczy zapomni jak tam bedzie sam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babolki 😘 😘 😘 😘

powiem w skrócie dzisiaj o godz.7 rano młody spadł mi z łózka na główkę byliśmy u lekarza miał zrobiony rentgen ,nic na nim nie ma (całe szczęście) teraz biedak śpi ,mało tego oby dwoje mają anginę i mają antybiotyk ,a co gorsze Kamilowi nie mogę dzisiaj dać ponieważ muszę go obserwować czy nic złego się nie dzieję ,i gdyby np. zwymiotował to bym nie wiedziała czy coś się dzieję czy zwymiotował po antybiotyku.Ma dwa guzy jeden na główce drugi na czole.
Dzisiaj pewnie nie zajrzę do was także miłego dnia 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...