Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mortishia24 napisał(a):
zreszta jak ktora woli przeciez nie musimy byc wszystkie same czy wszystkie z dziecmi jak ktora moze i jak ktora woli 🙂 a park i tak zaliczymy 😜 moze natkniemy sie na jakiegos ekscibicjoiniste 🤪 🤪 🤪

nie chcialabys u nas byl w parku w otmecie dziewczyny baly sie jechac do pracy na nocke przez tego jelopa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sweety napisał(a):
Mortishia24 napisał(a):
zreszta jak ktora woli przeciez nie musimy byc wszystkie same czy wszystkie z dziecmi jak ktora moze i jak ktora woli 🙂 a park i tak zaliczymy 😜 moze natkniemy sie na jakiegos ekscibicjoiniste 🤪 🤪 🤪

nie chcialabys u nas byl w parku w otmecie dziewczyny baly sie jechac do pracy na nocke przez tego jelopa

hhehehhe wiesz ja tylko na filmach iraz nas z koleznka zaczepial jakis zboczony obszymur ale go przepedzilysmy 😁 😁 😁:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja na nk dostalam wiadomosc od jakiegos glomba ze chce mnie poznac zero informacji na jego temat daniel AAA zglosilam go jako spam bo kiedys moj dostal cos takiego i jak otworzylam link to byl a strona erotyczna czat seks spotkania itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sweety napisał(a):
a ja na nk dostalam wiadomosc od jakiegos glomba ze chce mnie poznac zero informacji na jego temat daniel AAA zglosilam go jako spam bo kiedys moj dostal cos takiego i jak otworzylam link to byl a strona erotyczna czat seks spotkania itp.


hahaha miałabyś seks na nk cało dobowo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
sweety napisał(a):
a ja na nk dostalam wiadomosc od jakiegos glomba ze chce mnie poznac zero informacji na jego temat daniel AAA zglosilam go jako spam bo kiedys moj dostal cos takiego i jak otworzylam link to byl a strona erotyczna czat seks spotkania itp.


hahaha miałabyś seks na nk cało dobowo 😁


nie smiej sie ta strona byla naprawde obrzydliwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale cipki no umawiają się be ze mnie 😞
Madzia foszin - gdzie link dla mnie? no wiece co ale z was małpy
a tak w ogóle dzień doberek już dobę nie widzę swojego myszorka troszku mi smutno bo siedzę tu sama ale wczoraj na grial znajomi mnie wyciągnęli no i w końcu można było się rozerwać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
ale cipki no umawiają się be ze mnie 😞
Madzia foszin - gdzie link dla mnie? no wiece co ale z was małpy
a tak w ogóle dzień doberek już dobę nie widzę swojego myszorka troszku mi smutno bo siedzę tu sama ale wczoraj na grial znajomi mnie wyciągnęli no i w końcu można było się rozerwać 🙂


jula linka masz w wiadomościach musisz wejść sobie w poczte i tam masz lunka ode mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...