Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sweety napisał(a):
dzoen dobry
przygod w polsce ciag dalszy moja siostre lekarz wysyla do kliniki w rudzie slaskiej poradnia genetyki


Ten szpital jest rzut beretem od mojego domciu,jesli dobrze myśle.Szpital Ruda śląska Godula?
Izuś ,a Ty skąd pochodzisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluda napisał(a):
sweety napisał(a):
dzoen dobry
przygod w polsce ciag dalszy moja siostre lekarz wysyla do kliniki w rudzie slaskiej poradnia genetyki


Ten szpital jest rzut beretem od mojego domciu,jesli dobrze myśle.Szpital Ruda śląska Godula?
Izuś ,a Ty skąd pochodzisz?


maludzia czesc
jestem z gogolina kolo opola na slasku mamy rodzine i oni pojada zawiezc moja siore do tego szpitala nie wiem dokladnie wiem tylko ze to jest na ul.1 maja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluda napisał(a):
sweety napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
iza.a.dlaczego.ja.tam.kieruja?


chca sprawdzic jak mocno dziecko moze odziedziczyc ta chorobe


to coś powaznego?Jaka choroba,a w ktorym jest miesiącu?


to jest 11 tydzien a choroba to uszkodzony 18 gen u niej w rodzinie to jest dystrofia miotoniczna a u siostry podejrzewaja dystrofie miesniowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sweety napisał(a):
maluda napisał(a):
sweety napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
iza.a.dlaczego.ja.tam.kieruja?


chca sprawdzic jak mocno dziecko moze odziedziczyc ta chorobe


to coś powaznego?Jaka choroba,a w ktorym jest miesiącu?


to jest 11 tydzien a choroba to uszkodzony 18 gen u niej w rodzinie to jest dystrofia miotoniczna a u siostry podejrzewaja dystrofie miesniowa


kurde nie wiem co to za choroba ale brzmi groznie.Bardzo to przykre,napewno siorka bardzo sie boi.Miejmy nadzieje,ze te badnia wniosą tylko pozytywy.Trzymam kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co u Ciebie Izka?Jak tam maluch?/
Moj milosz na 6 ząbek dostal biegune,gorączke,lało sie z niego no i pojechaliśmy do szpitala.Byliśmy na wakacjach,tak wiec wakacje do D.
Juz maly dochodzi do siebie,wprowadzam znow jego mleczko,bo byl na bezlaktozowym.Cyrk na kółkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluda napisał(a):
a co u Ciebie Izka?Jak tam maluch?/
Moj milosz na 6 ząbek dostal biegune,gorączke,lało sie z niego no i pojechaliśmy do szpitala.Byliśmy na wakacjach,tak wiec wakacje do D.
Juz maly dochodzi do siebie,wprowadzam znow jego mleczko,bo byl na bezlaktozowym.Cyrk na kółkach


mojemu wyszedl siudmy zabek przed wyjazdem dostal mokrego kaszelku ale juz mu minol i nic po za tym go nie meczylo juz siedzi jeszcze sie nie podnosi ale pracuje nad tym stoi ladnie ale tylko stoi jak kloc wogole nie chce przebierac nozkami chyba ze bawimy sie na moim brzuchu to wspina sie po nim hihihi jest cudasny i wogole nie brakuje mu taty a balam sie ze bedzie marudny bo bardzo z nim zwiazany ale jest bardzo szczesliwy ze mna w polsce jeszcze tydzien tu bedziemy
okulista powiedzial ze moge isc na prawo jazdy jest specjalne dla osob z takimi wadami jak ja mam wiec w przyszlym roku sie przymierze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski ja dzis w noy wracam z gorzowa powinnnismy byc w jebiu kolo 8 rano wiec potem odsypianie tosobota odpada ale moze niedziela by sie udala??
maludzior pisalas mi eska ze wy z goch bedziecie napiszcie gdzie kiedyi jak mi na komorke plizzz to moze dam rade w niedziele tam przyjechac 🤪 🤪
\
a tak wogole buki dla was wszystkich 🙂
Alek ma juz 6 zebow stawia pierwsze kroki, lapie sie wszystkiego i probuje wstawac a jakmusi siedziec w miejscu to fochi wycie do ksiezyca 🤢 jednym slowem urwanie dupy z nim heheh ale dupka to mu keszzce osro trzesie a chodzi jak czapla 😁 😁 😁 😁
buziaki dla was i waszych maluchowa alez sie juz stesknilam za klachamiiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...