Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

magda123 napisał(a):
Iza ale liczy się chociaż to ,ze dali 🙂
i co ci babka powiedziała jak zadzwoniła?


ze sie umowi na termin i juz to zrobila przyjdzie o 14 na pol godziny i wysla babke ktora zna angielski bo moj jeszcze w pracy bedzie zajecia beda trwac pol godziny zobaczymy jak to wyglada wszystko i co malemu bedzie robic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leci czas...

co tam laski? ja właśnie sprzatanie męczę 😞 kurna.. nawet nie wiecie co ten łobuz Kuba mi zrobił 😞 wylał tran na materac.. nasz! (jego to pół biedy by było bo jego kosztował 60 zł a nasz 2000 😞) i teraz mi wszystko rybami jebie...
prześcieradło już kilka razy prałam w 90 stopniach i dalej.. cała sypoialnia.
materaqc właśnie będę próbować czyścić pianką do tapicerki:/ w ogóle nie mam pomysłu co z tym zrobić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi ALek wbil zebiska w nowe meble koloru venge i teraz mam na szafce takie trzy jasne zeby wydrapane 😠 no i tapety namietnie obrywa chyba bedzie trzeba wszedzie gladz pierdolnacv za przeproszeniem bo on ta tapete potem zjada 😠
a ostatnio dostal od spacerowej "cioci" milki waya zamnkienitego do raczki to se mysle a niech se trzyma przeciez dopiero parowke zjadl a ten gad wygryz ten papier i wierdzielil kawalak czego efektem bylo rzygu rzygu w wozku na dworze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj nicki zjadl mapke i nic muj nie bylo oczywiscie tatulek nie dopilnowal chociaz nie wiem jak to mozliwe nie widziec ze dziecko je papier

nie bylo babki zadzwonila wczesniej ze sekretarka pomylila termin i okazalo sie ze byl juz zajety i przesunely na poniedzialek o 13 wkurzylam sie bo mialam isc do biura cos zalatwic i lipa bo czekalam na fizjo a ta zadzwonila ze nie przyjdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde mam nadzieję, że w końcu przejdzie:/
już jest trochę mniej.. widać na szmatce jak ją płukałam i woda żółciutka jak tran:P
teraz się pokój wietrzy na ful.. co kilka dni będe go szorować różnymi specyfikami i może się uda w końcu 🙂


dobrze, że moi nie wbijają zębów w meble bo mój by się chyba wściekł:P a poza tym dębowe ciężko ugryźć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do ścian my na szczęście tapet nie mamy ale za to Kubuś konsekwentnie zmienia nam kolory 🙂 uwielbia malować i jak się mu papier skończy z jeszcze większą radością smaruje nam po ścianach 🙂 no ale nic... teraz będziemy mieć kolorowo a jak chłopaki podrosną strzelimy malowanie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...