Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej laski wpadlam tylko napisc ze zyje straszzzzniieeeee a wami tesknie moje bobrzyce kochane
teraz w koncu mykam spac bo od 7 dzialalam na nogach najpierw poszukiwania balonikow czapeczeki inncyh pierdol na roczek Alka potem UWAGAAAA fryzjer i to Aleks siedzial na obrotowym krzeseku a nie mama 😁 zniosl pierwszego w zyciu fryzjera dzielnie jakby rozumial ze w sobote musi byc niego DŻOLO 😁
a tak to zapierd... jak osiol po 10 h dziennie plus mldy plus maz 😁
kocham WAs i Obiecuje zdjecia po roczku przeslac i wpasc na solidna kawe 🙂 😘 😘 😘 😘 😘
Emilko jak wpadniesz to najlepsiejsze zyczonka dla malego mysiorka twojego bo on 6stego uriodzony o ile dobrze pamietam 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta rzuć tę robotę i wracaj do nas :P 🙂

heloł lasencje 😁
ja w końcu wyspana!! 😁 wróciliśmy z moim tak koło 22.00 🙂 i zasadniczo prosto do łóżka:P a Matiś obudził się dopiero po 6!!! 🙂 mała mendzia 😁
dzisiaj mam nadzieję tez tak ładnie pójdzie spać i cyrów nie będzie przez sen odstawiał bo umówiłam się z koleżanką (z ławki z liceum:P) wstyd ale ponad 2 lata się nie widziałyśmy 🥴
i fajnie by było jakby poszedł spać chociaż tę godzinkę później.. wtedy pobudka by była o 7 a nie o 6 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...