Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Magda od nas też oczywiście buziak dla Kamilka 😘 😘 😘

wróciliśmy ze spaceru.. zrobiłam chłopakom nuggetsy z kurczaka i te kuleczki ziemniaczane 😁 teraz czekam aż Matik zaśnie i lecimy z Kubim po autko... nie odsapnie człowiek...

a nie wiem czy Wam pisałam znowu urwałam lusterko.. tym razem od pasażera:/ droższe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my po kolejnej fizjo
miesnie brzucha i plecow ma silne ale nie boki i jeden problem jak nick stoii krzyzuje nam nogi ona go kolejny raz poogladala niby jest wszystko w porzadku ale jedno udo ma grubsze i nie wiadomo od czego reszta jest symetryczna no i powiedziala ze daleko mu do chodzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedziala ze wszystko jest symetryczne i nie widzi potrzeby przeswietlania
to tak wyglada jakby mial miesnie przykurczona na tym udzie
kurw.,...........................a juz mam wszystkiego dosyc nigdy nie moze byc dobrze juz nie wiem co mam robic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
a moj zjadł miche rosołu i przegryzł jogurtem 😁


to tak jak moj Gosia hehe tylko moj najpierw dwa jogurty wszamał, zapił herbatka poźniej na mleko przyszła pora i niedawno miske rosołku wciągnął.. łobuz spac tylko nie chce a juz powinien hehe kurcze wyobrazasz sobie ze to juz za kilka dni nasze lobuzy mają roczek? jak ten czas leci 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sweety napisał(a):
powiedziala ze wszystko jest symetryczne i nie widzi potrzeby przeswietlania
to tak wyglada jakby mial miesnie przykurczona na tym udzie
kurw.,...........................a juz mam wszystkiego dosyc nigdy nie moze byc dobrze juz nie wiem co mam robic


Iza moj tez sam jeszcze nie chodzi, boi sie, sam zrobi tylko 3-4 kroki i tylko za raczke, mowie Ci nie martw sie napewno wszytsko sie ułoży i już wkrótce nickuś bedzie smigał jak cała reszta bobasów.. życze Ci tego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
czyli jeżeli ona stwierdziła ,że nie widzi takiej potrzeby więc się nie martw 🙂 będzie dobrze zobaczysz 🙂


jak mam sie nie martwic nicki nie moze siedziec nie moze chodzi tylko lezec na brzuchu i plecach i sie turlac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...