Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
kwestii humoru nie poruszam.

Matik się właśnie obudził i daje po dupie.. Kub też.. na szczęście poszedł teraz z babcią na spacer. Z Matim też się wyzbieram bo dość ciepło..
Ale coś jeść nie chce dzisiaj 😞
a moj od rana spał 40 minut i dalej sie nie wybiera 😠u mnie leje i pogoda pod psem 😞 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gogr moj też taki sie zrobil i to na zęby bo znow mu idą wiec mozliwe ze twojemu tez...

a my dzis bylismy u chirurga i huj, myślałam ze już dobrze i nie trzeba a tu gips na 2-3 tygodnie bo to nie skręcenie kostki tylko poważny uraz stawu skokowego a to w gips pakują 😠 🤢 ehhh jestem wkurwiona na maksa jakby mało bylo problemów to jeszcze z girą w gipsie siedziec i wez sie tu dzieckiem zajmij albo cokolwiek w domu zrób 🤢 no kaleka ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem jestem ale fakt nie było mnie cały dzien,najpierw fucha sprzatam prywatnie.by dorobic na pampersy he he potem umówionba z elektrykiem bo kijowo załozyli mi licznik 🥴 potem z Matim na zakupy masakra bo on wychodzi mi z wózka potrafi to na złosc zrobis np jak przechodze przez ruchliwa ulice wrociłam do domu bez połowy zakupów i na cisnieniu z postanowieniem zakupu wózka i znalazłam uzywana spacerówke chiccko 🙃 🙃 🙃 🙃jak dla mnie super zobaczymy jak malemu sie spodoba ha ha no i pozniej musiałam ogarnac prawko i prace bo mam chwilowy zastój a pracuje na budowie he he jako brygadzistka 😜 😜 😜i od czwartku wchodze na nowy obiekt,zostało mi 20h do wyjezdzenia i na egzamin wszystko naraz sama nie wiem jak to ogarniuam???Paula chora Przemrk po szkolnym obiedzie dostał biegunki Marta jakas sfochowana dzis i supic sie na kazdym to porazka nie mowiac juz o sobie 😮 😮 😮Julcia mam nadzieje ze dasz rade i przechytrzysz ten gips,ciesze sie Gosiu ze ADI MA SIE LEPIEJ,Madziu moj tez zadzi we wszystkich szafkach ☺️ ☺️wiec sajgon w domu jest trza zatrudnic gosposie he heGogr nie łam sie co nas nie zabije to napewno wzmocni Martus kochana Alex to jak skserowany moj Mateusz hi hi sweetty Twoje Słoneczko tez cwaniaczek och te pazdziernikowe cudenka daja w kosc buziuolki i dobranoc jak o kims zapomniałam to przepraszam 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki
wszystkim PAŻDZIERNIKOWYM krasnalom,życze dużo zdrowka i wielkiego uśmiechu na buziolkach.
Sory,ze hurtem składamżyczonka ale tak często tu bywam...
Ogolnoie,to komp mi łazi jak święta krowa i nim sie gdzieś zaloguje,to zaczyna mnie brać cholera.Dostalam propozycje pracy,ktorej nie chce i szlag mnie chce trafić,bo na siłe czlowieka uszczęśliwiac,to tylko u nas może być.Jak pojdzie żle,to w gudniu pojde do pracy.Tak bym se poklnęła ale za bardzo nie wypada.Zaloże sie,ze jak bede chciala wocić do pracy,to jej dla mnie nie będzie.
Pozdrawiam wszyskie mamuski i bobaski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
chyba po swoim tatusiu 😁 😁 ☺️

ja juz obiad mam zrobiony pranie wywieszone na balkonie 😉 uwielbiam zapach prania takiego świeżego powietrza ☺️ mogła bym wąchać i wąchać


ja mam tak z posciela z lozka bym nie wychodzila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia u nas tez zimno
jutro chyba bede miala wolne mam w planie jechac do miasta kupic czapke i rekawiczki no i szaliczek dla malego i zastanawiam sie nad kombinezonem albo workiem do spacerowki tylko nie wiem gdzie moge to kupic nigdy jeszcze nie widzialam tego tutaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem gosiu bo ostatnio juz zagladalam w sklepach
zimy sa lagodne w holandii ale strasza dosc sroga mowia ze bedzie tu lekka epoka lodowa nieumiem sobie tego wyobrazic zobaczymy co bedzie
kompleciki widzialam fajne ale nie pamietam czy bylo to c&a czy v&d z kubusia puchatka biala welniana czapka w srodku obszyte tkanina bawelniana na zewnatrz pleciona a na gorze dwa male papony i maly znaczek kubusia 🙂 strasznie fajniutka byla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...