Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
to jak będziesz wiedzieć cos więcej to daj znać 🙂

a jak Nicki?bo mój już w łóżeczku leży i czeka na sen parówkę zjadł i leży 😉wcale nie chce pić mleka na drugie śniadanie i mleko pije w sumie raz dziennie 🤔 a twój ile razy pije?nie licząc kaszki bo to je rano i na kolacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilam do niej obchod bedzie po 10 dopiero narazie nic jej nie mowili dostaje nadal luteine i no-spe
nicki pelza po podlodze i zrzuca wszystko co napotka na swej drodze czyli laptop poszedl w ruchm i jakas ciezka kostka od tv
moj pije nutrilion 4 przed spaniem i zwykle mleko w nocy jak sie przebudzi bo lepiej sypia po nim dzisiaj druga noc w swoim lozeczku spal do konca czyli 8.30 czasem daje mu mleko po sniadaniu ale zadko bo on ma tluszczyk no i pije mleko w nocy wiec swoje dawki wykorzystal maksymalnie hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
to jak będziesz wiedzieć cos więcej to daj znać 🙂

a jak Nicki?bo mój już w łóżeczku leży i czeka na sen parówkę zjadł i leży 😉wcale nie chce pić mleka na drugie śniadanie i mleko pije w sumie raz dziennie 🤔 a twój ile razy pije?nie licząc kaszki bo to je rano i na kolacje


moj je kaszki tylko rano bo jak jestem w pracy to moj twierdzi ze maly nie chce jesc kaszek takze nie wiem o co chodzi maly zjada wszystko a ten twierdzi ze nie lubi kaszek takze ktos mnie w konia tu robi!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry internet mi wcielo musialam sie niezle nameczyc zeby go odzyskac
podejzewam ze moj nie robi kaszki bo latwiej jest naszykowac mleko
moj je sniadanie przed 9 potem obiad miedzy 12 a 13 o 16 owocki i mleko to wszystko a od czego tyje to ja niemam pojecia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no obiad mam zrobiony 😜 😜 😜i teraz mam wolne do czasu przyjścia gwiazdy z przedszkola 😉
Gogruś tylko buźka na dzień dobry?
jula gdzie sie podziewasz przecież wiemy ,że jesteś uziemiona gipsem 😆
Iza a ty gdzie?
Gosia obiad robisz? A może dzisiaj niech twój wam zrobi a ty sobie odpoczniesz ?Żebyś poczuła ,że na prawdę masz święto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie też się nie chce obiadów gotować ale zawsze jak młody śpi to go robię tak raz dwa trzy i mam potem spokój 😉 a barszcz z uszkami to szybko więc się nie narobisz za bardzo 🙂
zawsze rano mam problem co zrobić na obiad 🥴mimo iż cała zamrazalka pełna od przeróżnych mięs i dań 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...