Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
😘 😘 Gosia 😘 😘

no nawet nie masz pojecia jak sie ciesze ze juz nie jestem unieruchomiona bo aleks pewnie dalej by nie chodził a on taki leniwiec jest jak sie z nim nie cwiczy to ma w nosie i tyle a teraz jaki szczęśliwy lata

uwielbiam sie z nim po prostu wygłupiać bo wtedy dużo się uczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
😘 😘 Gosia 😘 😘

no nawet nie masz pojecia jak sie ciesze ze juz nie jestem unieruchomiona bo aleks pewnie dalej by nie chodził a on taki leniwiec jest jak sie z nim nie cwiczy to ma w nosie i tyle a teraz jaki szczęśliwy lata

uwielbiam sie z nim po prostu wygłupiać bo wtedy dużo się uczy
super ucz Go ucz my juz chodzimy na nogach na spacerki a mały kazdy kraweznik zalicza wchodzi schodzi i ma radoche 😁 dzisiaj tak godzine robił przed blokiem chciałam zeby po trawie pobiegał to nie kraweznik był ciekawszy 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
jula napisał(a):
😘 😘 Gosia 😘 😘

no nawet nie masz pojecia jak sie ciesze ze juz nie jestem unieruchomiona bo aleks pewnie dalej by nie chodził a on taki leniwiec jest jak sie z nim nie cwiczy to ma w nosie i tyle a teraz jaki szczęśliwy lata

uwielbiam sie z nim po prostu wygłupiać bo wtedy dużo się uczy
super ucz Go ucz my juz chodzimy na nogach na spacerki a mały kazdy kraweznik zalicza wchodzi schodzi i ma radoche 😁 dzisiaj tak godzine robił przed blokiem chciałam zeby po trawie pobiegał to nie kraweznik był ciekawszy 😁 😁 😁 😁


😁 😁 😁 kochany mały rozbójnik z tego twojego Adiego jest 😁 nie wiem czemu ale jak patrze na niego to wydaje mi sie troszke podobny do aleksa też takie kudełki hihi też taki wysoki i szczuplutki 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
jula napisał(a):
😘 😘 Gosia 😘 😘

no nawet nie masz pojecia jak sie ciesze ze juz nie jestem unieruchomiona bo aleks pewnie dalej by nie chodził a on taki leniwiec jest jak sie z nim nie cwiczy to ma w nosie i tyle a teraz jaki szczęśliwy lata

uwielbiam sie z nim po prostu wygłupiać bo wtedy dużo się uczy
super ucz Go ucz my juz chodzimy na nogach na spacerki a mały kazdy kraweznik zalicza wchodzi schodzi i ma radoche 😁 dzisiaj tak godzine robił przed blokiem chciałam zeby po trawie pobiegał to nie kraweznik był ciekawszy 😁 😁 😁 😁


😁 😁 😁 kochany mały rozbójnik z tego twojego Adiego jest 😁 nie wiem czemu ale jak patrze na niego to wydaje mi sie troszke podobny do aleksa też takie kudełki hihi też taki wysoki i szczuplutki 😁 😁
no ja tez to widze takie 2 szoguny ale co chcesz prawie bracia 12 godzin róznicy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
jula napisał(a):
hihi 😁 😁 zozrabiaki ze az..

a adus spi czy rozrabia?
spi bo wstał o 5.40 spał az 1.20 minut w dzien i padł o 20.30 🤢


uu to sie nałobuziakował, moj też spi od po 20.. własnie przed chwilą moj go przyniósł do góry..
twój zasypia sam czy mu pomagasz? bo moj szogun ani rusz sam jeszcze jak u mnie mieszkalismy to moja mama nauczyła go zasypiac samemu a tu mu sie przestawiło i lulanko.. nie wiem o co kaman...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
jula napisał(a):
hihi 😁 😁 zozrabiaki ze az..

a adus spi czy rozrabia?
spi bo wstał o 5.40 spał az 1.20 minut w dzien i padł o 20.30 🤢


uu to sie nałobuziakował, moj też spi od po 20.. własnie przed chwilą moj go przyniósł do góry..
twój zasypia sam czy mu pomagasz? bo moj szogun ani rusz sam jeszcze jak u mnie mieszkalismy to moja mama nauczyła go zasypiac samemu a tu mu sie przestawiło i lulanko.. nie wiem o co kaman...
hehehe moj spi ze mną usypia z regóły jak pije mleko ale pare razy połozył sie sam i zasnąl a i nie spi wogóle w łózeczku tylko na zwykłym łózku 😉i nie mam wyrzutów sumienia ze spi ze mna Kamil tez spał i wcale nie było mu ciezko sie oduczyc dostał swoje łózko i zaczął sam spac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fajnie masz 🙂 mojemu sie zdarzyło kilka razy zasnąc pijąc mleko a tak to wypije i dalej łobuzuje a jak pora do spania to idzie tam gdzie ma miejsce do spania zrobione czyli u dziadków na kocu na podłodze bo na dole łożeczka nie ma a tam spi bo z reguły tam wszycy są i pokazuje jak robi "aaa" tylko ze sam nie zasnie trzeba mu pomoc..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
fajnie masz 🙂 mojemu sie zdarzyło kilka razy zasnąc pijąc mleko a tak to wypije i dalej łobuzuje a jak pora do spania to idzie tam gdzie ma miejsce do spania zrobione czyli u dziadków na kocu na podłodze bo na dole łożeczka nie ma a tam spi bo z reguły tam wszycy są i pokazuje jak robi "aaa" tylko ze sam nie zasnie trzeba mu pomoc..
😁 😁 😁tzn jak mu pomagasz ja tez głaskam po plecach i buzi bo lubi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
tylko to jest własnie to noszenie przez babcie, on ciągle by chciał zeby go nosic i wie ze ja go nie wezme to leci do babci bo ona go bedzie nosic.. do lulania tez na rączki..
aha to usypia na rekach rozumie moj czasem jak jest zmeczony tez na rekach zasypia ale nie codziennie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
jula napisał(a):
fajnie masz 🙂 mojemu sie zdarzyło kilka razy zasnąc pijąc mleko a tak to wypije i dalej łobuzuje a jak pora do spania to idzie tam gdzie ma miejsce do spania zrobione czyli u dziadków na kocu na podłodze bo na dole łożeczka nie ma a tam spi bo z reguły tam wszycy są i pokazuje jak robi "aaa" tylko ze sam nie zasnie trzeba mu pomoc..
😁 😁 😁tzn jak mu pomagasz ja tez głaskam po plecach i buzi bo lubi 🙂


moj też lubi jak go po pleckach sie głaska ale do tego jeszcze wiesz kołysanie by chciał i tak go tatus lulał przez te ostatnie dwa tygodnie zobaczymy czy mi zasnie normalnie jak juz pojde go ululac..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
jula napisał(a):
fajnie masz 🙂 mojemu sie zdarzyło kilka razy zasnąc pijąc mleko a tak to wypije i dalej łobuzuje a jak pora do spania to idzie tam gdzie ma miejsce do spania zrobione czyli u dziadków na kocu na podłodze bo na dole łożeczka nie ma a tam spi bo z reguły tam wszycy są i pokazuje jak robi "aaa" tylko ze sam nie zasnie trzeba mu pomoc..
😁 😁 😁tzn jak mu pomagasz ja tez głaskam po plecach i buzi bo lubi 🙂


moj też lubi jak go po pleckach sie głaska ale do tego jeszcze wiesz kołysanie by chciał i tak go tatus lulał przez te ostatnie dwa tygodnie zobaczymy czy mi zasnie normalnie jak juz pojde go ululac..
zasnie sppoko 😉my potrafimy cuda zdziałac jako mamy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
o na pewno ja się cieszę tylko ze Aleks jest jeszcze mały bo czasem jak dochodzi do konfrontacji między babcią mną to jest niefajnie moim zdaniem.. ona wiadomo wychowała dzieci po swojemu z reszta widze jak wyhcowuje 12 letnia córke..
Jula ja tez 6 lat mieszkałam z mamą mowi Ci to cos wiem jak to jest ale rozpisywac mi sie nie chce 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez ale poprostu musze sie wygadac bo mnie to wkurza za wszelką cene stara sie dowiesc ze ja nie mam racji a w koncu to ja skonczyłam pedagogike i mam lepsza wiedze teretyczna niz ona.. np wmawiała mi ze 5 latki ida do 1 klasy kiedy ja jej mowiłam ze do zerówki a 6 latki do pierwszej klasy ale nie ona wie lepiej w kuncu jej udowodniłam dzis odmierzałam kakałko dla aleksa i mowie ze skoro standardowa szklanka ma 250 ml to w szklance musi byc jakies 150 ml a ona nie bo szklanak ma 200 i spierac sie zaczeła.. aj normalnie szok a ja jestem taka ze jak wiem ze mam racje to zrobie wszystko zeby udowodnic ze mam racje to sie przestała odzywac wogóle no nie wiem co jej jest

wybacz ale poprostu musiałam .. no musiałam to napisac i wiesz co? od razu jest mi lzej 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
ja tez ale poprostu musze sie wygadac bo mnie to wkurza za wszelką cene stara sie dowiesc ze ja nie mam racji a w koncu to ja skonczyłam pedagogike i mam lepsza wiedze teretyczna niz ona.. np wmawiała mi ze 5 latki ida do 1 klasy kiedy ja jej mowiłam ze do zerówki a 6 latki do pierwszej klasy ale nie ona wie lepiej w kuncu jej udowodniłam dzis odmierzałam kakałko dla aleksa i mowie ze skoro standardowa szklanka ma 250 ml to w szklance musi byc jakies 150 ml a ona nie bo szklanak ma 200 i spierac sie zaczeła.. aj normalnie szok a ja jestem taka ze jak wiem ze mam racje to zrobie wszystko zeby udowodnic ze mam racje to sie przestała odzywac wogóle no nie wiem co jej jest

wybacz ale poprostu musiałam .. no musiałam to napisac i wiesz co? od razu jest mi lzej 😁 😁 😁
😘 😘 😘 😘to pisz kochana i super ze ci ulzyło ps. olej ja tzn nie bierz sobie tak wszystkiego do serca bo nerwów szkoda i twojego zdrowia 😉oj trzeba zaraz znikac bo juz 22.30 a rano pobudka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie nerwow szkoda ale co ja zrobie ze udoowodnic musze haha tam mniejsza o reszte najbardzie to mnie kurza jak probuje byc mądrzejsza ode mnie w sprawach pegadodicznych ale coż tak już jest obym ja na starosc taka nie była choc to nie mama tylko tesciowa

a i no popatrz mialam to samo pisac ze bede uciekała hehe 😆 to co miłej nocki kochana 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...