Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć laski 😘

ja nadal wkurwiona.. po fatalnej nocy 😞 Chyba za gorąco mieliśmy bo i ja nie mogłam znowu spać i Matik się co chwila budził 😞
zaraz go kładę spać i spróbuję jakieś rogaliczki zrobić... nie chce mi się 😞 czasu msało do zrobienia dużo a ja sama...
a potem do parku.. może nikt się na ten aparat nie pokusił 😞 chociaż wątpię...byłam wieczorem i nie znalazłam.)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gocha a jak ty Mateuszka usypiasz bo jak zasypia sam to go zostaw w pokoju a Kubka weź ze sobą niech ci rogaliki pomoże robić fakt ,ze berdzie ujebany ale ty będziesz mogł je zrobić a Kubek bedzie miał frajde 🙂
moja zawsze mi pomagała w robieniu takich pierdół raz mi wsypała za dużo proszku do pieczenia do ciasta co potem się czuło 🥴 😁 ale co tam jaka była dumna z siebie jak mówiła ,że ona pomagała mi ciasto robić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
Gocha a co sie dzieje nerwy ci juz puszczaja? a wsadz mtika do lozeczka a kube do kaloryfera przywiaz
a tak na serio wspolczuje ja przy moim jednym mam dosc a co dopiero p[rzy dwojce ehh
Goska druga co tam jak Adus?
Iza do pracy dzisaj czy wolne jak Nicki?


wlasnie go wybawilam
caly tydzien do pracy 🙂
ostatnio mnie biora coraz czesciej a jak mam wolne to i tak dzwonia po mnie
a nicki uparciuch maly ciagle raczkuje ale niechce sie uczyc chodzic jak go biore za raczki to po minucie siada obrazony i ucieka odemnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
my bylismy u ortopedy bo mnie matrwilo ze Alek stopy strasznie za zewnatrz daje i je tak wygina przy chodzeniu i faktycznie lekarz alecil kapcie za kostke do chodzenia po domu i dzis wyruszam takowych szukac a jest ciezko bo wiekszosc jest przed kostke 🙃


a moj jak prubuje wstac to jedna stope stawia na kancie zewnetrznej strony stopy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iza ma czas jeszcze na chodzenie bodajze do konca 15 mikeisaca tak mi lekarz mowil bo byl lekko zdziwiony ze Alus juz sam chodzi majac mase dosc spora i pytal o jego zywienie bo ma 1 kg nadwagi i mowil zeby nie dawac mu zadnych serkow danonkow mlecznych kanapek i inncy bomb cukrowych bo ten tluszcz ktory teraz odklada sie tak malemu dziecku juz sie nie wchlonie i jak teraz mu wyhoduje oponke to juz mu ona zostanie na zawsze wiec wystraszylam sie ze naprawde bedzie z niego klusek i zmieniam radykalnie jego dotychczasowa dietke 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj ma kilogram nadwagi i nie dostaje takich rzeczy on chyba tyje od powietrza a lekarz pieprzy gflupoty moj byl maly i gruby do 16 roku zycia a potem w oczach zaczol rosnac i zgubil nadwage jest jak szczypiorek teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
Madzia sa u nas takie sklepy jak nie znajde takich kapci w normalnyj sklepie to trudno wydam 150 zl na te ortopedyczne


niestety to jest ten ból wydac tyle kasy na parę misięcy 🥴 🥴 a poszukaj jeszcze w ccc bo mój Kami miał takie wyższe kapcie ale ja je kupiłam na jarmarku bo akurat facet miał jedne jedyne takie malutkie wtedy

albo daichman tez powinny być takie bo oni robia takie nietypowe buty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eee mysle ze damy rade poporstu nie bede mu podtykac ni miedzy p[osilkami w stylu paluszka, chrupka czy cos tylko mleko potem jakies drugie snidanie obiad podwieczorek jakies jablko czy cos i mleko na kolacje i dowidzenie 😜 aaa zostalomi juz 7 kg do mojej starej wagi juzpiii z 30 to juz nie duzo i co ost kogos spotykam kto mnie nie widzial jakis czas to slysze z schudlam normalnie najpiekniejsza muzyka dla moich uszu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
Mortishia24 napisał(a):
Madzia sa u nas takie sklepy jak nie znajde takich kapci w normalnyj sklepie to trudno wydam 150 zl na te ortopedyczne


niestety to jest ten ból wydac tyle kasy na parę misięcy 🥴 🥴 a poszukaj jeszcze w ccc bo mój Kami miał takie wyższe kapcie ale ja je kupiłam na jarmarku bo akurat facet miał jedne jedyne takie malutkie wtedy
albo daichman tez powinny być takie bo oni robia takie nietypowe buty


z moda zagraniczna hihihi dlatego nie typowe 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sweety napisał(a):
moj ma kilogram nadwagi i nie dostaje takich rzeczy on chyba tyje od powietrza a lekarz pieprzy gflupoty moj byl maly i gruby do 16 roku zycia a potem w oczach zaczol rosnac i zgubil nadwage jest jak szczypiorek teraz


Iza ale niekoniecznie musi Nick odziedziczyć po swoim ojcu posture dzieci maja też po dziadkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
sweety napisał(a):
moj ma kilogram nadwagi i nie dostaje takich rzeczy on chyba tyje od powietrza a lekarz pieprzy gflupoty moj byl maly i gruby do 16 roku zycia a potem w oczach zaczol rosnac i zgubil nadwage jest jak szczypiorek teraz


Iza ale niekoniecznie musi Nick odziedziczyć po swoim ojcu posture dzieci maja też po dziadkach


obydwaj dziadkowie so szczupli teraz z wiekiem dostali brzuchow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...