Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

ja czasem tez wykozystuje ale to sie zdaza doslownie raz w miesiacu nie chce zeby wyrosl mi telemaniak a zyjemy w swiecie telewizji komputerow i telefonow i dzieci rosna uczac sie tych nawykow
mam zamiar z tym walczyc zeby maly nie wychowywal sie w ten sposob zeby nie zadzily nim bajki i gry!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sweety napisał(a):
ja czasem tez wykozystuje ale to sie zdaza doslownie raz w miesiacu nie chce zeby wyrosl mi telemaniak a zyjemy w swiecie telewizji komputerow i telefonow i dzieci rosna uczac sie tych nawykow
mam zamiar z tym walczyc zeby maly nie wychowywal sie w ten sposob zeby nie zadzily nim bajki i gry!!!
brawo 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly uspany to ja lece sie wykapac i brac za obiadek zupke mam od wczoraj to tylko drugie danie mi zostalo do zrobienia
szczerze mowiac mam ochote na fasolowke ale dla siebie nie bede gotowac 🤨 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
PAMIETACIE JAK WAM PISAŁAM ZE PILNUJE KOLEZANKI CORY I ZE ZNOWU JEST W CIAZY? DZIS BYŁA U LEKARZA BEDA BLIZNIAKI 😲 😮 😲 🤢 😁NORMALNIE Z KRZESŁA SPADŁAM 5 DZIECI 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲


😮 😮 😮 😮 😮 😮 😮to se zrobili i pewnie 2 dziewczynki 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tu masz samego rodzinnego co 2 miesiace 320 euro razy 5 to daje ponad 1500 euro plus kinderbetrungs geld na 15 miesiecy po 800 euro albo 24 miesiace po 600 lub 36 po 400 to sobie policz na pewno jest jeszcze jakis dodatek na duza ilosc dzieci ale liczyc mi sie nie chce 😁a ona ma jeszce 2 z poprzedniego małzenstwa i dodatek ze je sama wychowuje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...