Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no dla siebie. ale jak mnie wkurwi to dla niego bo mi się nie chce:P

a wkurwił mnie tak chyba żeby nie zapomnieć jak to się robi... włączył film więc mu powiedziałam, żeby poczekał bo z płyty ćwiczę dosłownie 8 min i że za chwilkę włączy. a on na to, że już mu się odechciało i fochy. podniósł mi ciśnienie i po ptokach.. nie umiem ćwiczyć jak mnie zdenerwuje..
a jeszcze bart z kolegą przyjechali więc przy nich (czyt. koledze bo przy bratu mogę ćwiczyć:P) gibać się nie będę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
A mam w dupie. ja się będę męczyć dla ciula a on mnie tylko wkurwia...


gogruska po co się meczyc? ja ci polecam aerobiczną szostke weidera po 14 dniach efekty murowane dobijasz do 24 i jestes plaska jak decha wiem po sobie ale ciężko jest byc systematycznym wiec mi to długo idzie ehhh najbardziej jak sie przekroczy te 14 dni.. a pozniej zeby utrzymac to robisz do 42 dni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula napisał(a):
GoGr napisał(a):
A mam w dupie. ja się będę męczyć dla ciula a on mnie tylko wkurwia...


gogruska po co się meczyc? ja ci polecam aerobiczną szostke weidera po 14 dniach efekty murowane dobijasz do 24 i jestes plaska jak decha wiem po sobie ale ciężko jest byc systematycznym wiec mi to długo idzie ehhh najbardziej jak sie przekroczy te 14 dni.. a pozniej zeby utrzymac to robisz do 42 dni.


Jula nie mogę a6w ponieważ za bardzo obciąża mi kręgosłup 😞 próbowałam już i skończyło się u fizjoteraputy...
poza tym.. co z tego, że wypracuję sobie mięśnie brzucha szóstką jeśli ich nie będzie widać bo na brzuchumam tłuszczyk? muszę go spalić - dietą i ćwiczeniami ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
jula napisał(a):
GoGr napisał(a):
A mam w dupie. ja się będę męczyć dla ciula a on mnie tylko wkurwia...


gogruska po co się meczyc? ja ci polecam aerobiczną szostke weidera po 14 dniach efekty murowane dobijasz do 24 i jestes plaska jak decha wiem po sobie ale ciężko jest byc systematycznym wiec mi to długo idzie ehhh najbardziej jak sie przekroczy te 14 dni.. a pozniej zeby utrzymac to robisz do 42 dni.


Jula nie mogę a6w ponieważ za bardzo obciąża mi kręgosłup 😞 próbowałam już i skończyło się u fizjoteraputy...
poza tym.. co z tego, że wypracuję sobie mięśnie brzucha szóstką jeśli ich nie będzie widać bo na brzuchumam tłuszczyk? muszę go spalić - dietą i ćwiczeniami ...


gogr uwierz mi ze nawet jeśli masz tłuszczyk to w momęcie wyrabiania mięśni będzie spalac się glukoza zawarta w tluszczyku którego tym sposobem też się pozbędziesz 😉 ja widze efekty spadlo mi 3 kilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A w ogóle to "niepsigodę" wczoraj miałam...
wyjmowałam wózek bo szliśmy z chłopcami na spacer. I przeszła mnie myśl, że może czas wyrzucić stare wysuszone chusteczki ( w dodatku brudne:P) które były upchane w pojemniczkach na kubki.. no więc szybko przechodzę do czynów i łapa w pojemnik. i myślę co ja tam mogłam włożyć, że to takie dziwne - niby miękkie, niby twarde.. ale duże.. na pewno za duże jak na 2 chusteczki... biorę to w rękę, wyjmuję..iii...

zgadnijcie co tam było:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jula mam sobie taki dopasowany do własnych możliwości pakiet:P
rozgrzewam się typowymi cardio (przy okazji pracują wewnętrzne mięsnie ud i poślady:P) potem skrętoskłony i takie jak to napisać:P skłony lewa ręka-prawa pięta w trakcie chodzenia - bo to na boczki jest dobre:P
potem biegam przez 10 min żeby tętno było przyspieszone ale w miarę regularne, robię po 30 brzuszków skośnych na każdą str i 60 brzuszków niepełnych z przytrzymaniem na 3. Jakieś nożyce czy cuś żeby rozluźnić kręgosłup i hula-hop. z tym, że hula już nie godz tak jak kiedyś.. góra 30 min bo mi nogi strasznie drętwieją...
stwierdziłam, że to wystarczy bo mnie nie zniechęci szybko. może dłużej będę czekać na efekty ale mam nadzieję w końcu się doczekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tam lubię choć samemu fakt niespecjalnie miło heh tylko ja niestety teraz o aerobiku mogę zapomnieć i pozostaje mi a6w bo nie mogę obciążać nogi co by tak jak mówisz na fizjoterapii nie wylądować choć zobaczę co mi 15 grudnia chirurg powie bo zastanawia się żeby mnie wysłać... a narazie stabilizator - a boli jak cholera ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry wczoraj wrocilam z pracy ugotowalam zupke dla malucha zrobilam salatke i poszlam spac o pierwszej a od 7 jestem na nogach hihihi ale dali mi wolne dzisiaj maja jakies zmiany w produkcji i nie bede im potrzebna 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
GoGr i co był prócz chusteczek ??? pieniądze ,które ci zginęły na fryzjera?


Magda jak wyjęłam rękę wyskoczyła mi z niej ... MYSZ!!!! myślałam, że zawału dostanę tak zaczęłam piszczeć....

jest jakaś mama na kawie? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie mam pojęcia co na obiad zrobić 😞
i chyba raczej już nie będę dzisiaj zaglądać (pisać).. pierdolę.
pisanie samej do siebie mnie nie kręci.
tak szczerze to mam wrażenie, że albo nie lubicie albo nie macie o czym ze mną gadać... bo jak ja coś napiszę to potem leci tylko seria emotek 😠
idę sobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wkurwa mam przez młodszą siostrę..
ja nie wiem co ona sobie kurwa myśli? Robi co jej się podoba, wagary, spacery o 2 w nocy, papierosy... wydawało mi się, że robi to samo co wszyscy.. Ale zaczęła przeginać.. dość, że rodzice w nocy spać nie mogą bo odzywa się do nich jak do ostatnich szmat to teraz zrobiła sobie sznity na rękach.. kurwa robi z siebie taką ofiarę.. pierdolone emo. jakby jej co najmniej czegoś brakowało. w gębę bym jej dała tak mnie wkurwiła..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...