Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

oczywiscie ze tak
kurde madzia ja juz od tygodnia chora najpierw zatoki w sobote polamalo mnie w plecach korzonki a od poniedzialku gardlo wczoraj przed praca tak sie zle czulam ze chcialam zawrocic do domu
oby maly nic nie zlapal a on ciagle przychodzi sie tulic i buziaki dawac masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no masakra z Kami tez nic tylko się tuli Adziulka też ma katar i masakra wszyscy smarkamy kichamy i kaszlemy 🥴 jutro może pojade do lekarza zamiast do przedszkola ,żeby na święta ich nie zebrało gorzej .
I w ten sposób młodemu przesunie sie szczepienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj narazie nic nie ma mam nadzieje ze nie zlapie ode mnie
moja siora dzisiaj jedzie do ciotki a jutro ma te badania prenatalne i strasznie sie boi zwlaszcza ze wie co ja czeka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
to napisz jak sie dowiesz co wyszło z badań.
ty kiedyś pisałaś ,że ta choroba jej zaatakowała gardło chyba jak to się objawia?


wada wymowy mowi bardzo niewyraznie
a ta choroba atakuje najpierw miesnie policzkow pozniej szyji klatki piersiowej rak brzucha biodra uda lytki i na koncu stopy moja siora juz ma wszystko przed ciaza wazyla 38 kilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
o kurde nawet nie wiedziałam ,że to takie poważne ja to myślałam ,że to się objawia tylko brakiem apetytu i przez to się umiera z głodu ☺️ tak myślałam

nie ciekawie to brzmi a jak teraz się czuje siostra?


nizbyt dobrze ma biegunki od rana denerwuje sie strasznie tymi badaniami
ta choroba to zanik miesni apetytu tez nie ma bo zoladek rowniez sie kurczy
lekarze powiedzieli ze nie musi sie smarowac bo rozstepow nie bedzie miala bo nie ma tkanki tluszczowej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj tez spi jakies pol godziny wiec musze leciec sie plusnac ale to za moment bo pije kawke
mikolaj zostawil prezent tylko
a tak powaznie nie chce uczyc nickiego ich zwyczaju spedzania mikolajek bo ich nie cierpie i nie toleruje jest mikolaj i masa czarnych piotrusiow wokol niego wyglada jakby prowadzili go na skazanie bede go uczyc polskich mikolajkow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
no nie gadaj ,że tam tak jest 😮 😮 😮
to nasz Mikołaj jest lepszy 😁


malo tego ze czarni to wymalowani czarna farba wygladaja jak mafiozo bardzo zle mi sie to kojarzy poprostu nie podoba mi sie to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...