Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja nie lubię białych choinek :P najlepiej to bym żywą chciała ale nie mamy miejsca:P 2 lata temu jak było mniej mebli to była żywa choinka 😁
Iza a czemu tak wcześnie ubrałaś choinkę? u nas się to robi w dzień wigilii 🙂

Co do ząbków o których pisałyście to Matik ma 9 🙂 na górze 5 (wybiła się mu ostatnio jedna 4) i 4 na dole 🙂

a i też nie wiem o co Ci Magda z reklamami chodzi bo mi nic nie wyskakuje:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ryk bo ząb mu sie przebija 4 dolna 🥴 a trójki jeszcze nie ma 😮
i Adziulka sie z nim pierw bawi a potem ucieka a on sie złości

mój też mnie już 2 razy tak ugryzł że mam zgrubienie i sińca 🥴
Angelkę ugryzł w tyłek jak bajkę oglądała 🤢
i też jest straszny złośnik patrzy ci głęboko w oczy a ręką coś majstruje i się głupio uśmiechnie ....i jeszcze te światełka w oczach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No bo 4 przeważnie wychodzą wcześniej niż 3 🙂

MAtik z tym gryzieniem to przegina normalnie.. użre, ściśnie zeby że 2 dni jeszcze ślady sa i się cieszy:/
i upierniczył sobie, że będzie klikał po wszelkich sprzetachi też mu nie przegada bo dla niego to fajna zabawa jak go gonię i odciągam...
masakra.
Padam. ze stresu się tyle słodkiego nażarłam, że szok - czuję się jak mała gruba przejedzona dziewczynka 😁

a jeszcze mojemu prezent dzisiaj chcę dać 😁 kupiłam mu grę na x-boxa 🙂 a on sobie ją załatwił wcześniej na lewo 😠 z innymi grami więc jak wrócił z pracy to mu "tekkena" zajebałam :d CO BĘDZIE W PIRATKĘ GRAŁ JAK ORGINAŁ MU KUPIŁAM:p i nie może dojść do tego jak to możliwe, że w pracy miał tę grę a w domu zniknęła 😁 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
dobra jesteś 😁 😁 😁 😁

młody wszystko gryzie piloty , zabawki ,stół, wszystko to czego nie wolno ale pierdziele nie zwracam uwagi jak mu sie znudzi to przestanie 😉


No mój by się chyba wściekł jakbym pozwoliła Matikowi na takie rzeczy..:P więc pilnuję dzielnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...