Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
no własnie mogło tak byc ja kiedys pamietam miałam na plecach czerwone placki swedzace i tez od kogos pdłapałam a nawet nie wiem gdzie 🤔


no właśnie ona ma takie placki i jak to drapie to rozprowadza po całym ciele 🥴 nie ma jedynie na plecach twarzy rękach i nogach z przodu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to jej się zaczęło dziać jak poszła do przedszkola tak w połowie września i byłam u lekarza dał syrop i kazał smarować pudrodermem i jej przeszło no i jakieś 2 tyg. temu znów się pojawiło
no nic zobacze jutro jak to wygląda i jak cos to pojade z nią mam nadzieje tylko ,że mój późno nie wróci i zajmie sie Kamilem w tym czasie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly przespal cala noc byl problem z uspaniem go w naszym lozku trwalo to ponad godzine
wzielam go na swoja poduszke i przytulilam wiec zasnal wstal o piatej wypil mleko i zasnal do 8.30
spal spokojnie nie dusil go ten kaszel a teraz wszystko wrocila gra mu nie samowicie przy oddychaniu

hahaha co do moich zebow oni ie wyrywaja co chca musze miec skierowanie i to tylko zeby madrosci i bedzie spokoj 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...