Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

no tak ale dermatolog tez pomoze w alergi a farmaceutka powiedziala ze to nie alergia wiec chyba lepij isc do dermatologa przynajmniej tak uwazam 😉
zeby nie wyrwane maja bardzo duzy poslizg i nie wyrobilabym sie z lekarzem dla melego musialam odwolac wizyte i wracamy do domu a na 14 z malym do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my juz po wizycie u lekarza maly jest zdrowy to sa znowu te dusznosci astmatyczne
skoro nie palimy w domu to lekarz powiedzial ze to moga byc perfumy odswiezacze proszki i wiele wiele innych. Pod wieczor zerkne na internet i wydrukuje info o opiece nad astmatykami moze znajde wiecej niz wiem i bede umiala uchronic malego przed tym kazdy atak jest silniejszy od poprzedniego dali nam antybiotyk w syropie specjalne krople do noska i zwiekszyli inchalacje jak do piatku nie przejdzie to do lekarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzisiaj w rozmowach w toku bedzie zdradziłam męża na wakacjach 😁 😁 😁 a wczoraj było o rozstepach i powiem szczerze ,że jak zobaczyłam te dziewczyny to się cieszyłam ,że mam tylko takie jakie mam a nie takie jak one 😮 i taka babka kładła im takie maseczki na rozstępy ciekawe ile taki sprzęt kosztuje 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sweety napisał(a):
my juz po wizycie u lekarza maly jest zdrowy to sa znowu te dusznosci astmatyczne
skoro nie palimy w domu to lekarz powiedzial ze to moga byc perfumy odswiezacze proszki i wiele wiele innych. Pod wieczor zerkne na internet i wydrukuje info o opiece nad astmatykami moze znajde wiecej niz wiem i bede umiala uchronic malego przed tym kazdy atak jest silniejszy od poprzedniego dali nam antybiotyk w syropie specjalne krople do noska i zwiekszyli inchalacje jak do piatku nie przejdzie to do lekarza



Iza dziecka może nawet zapach od was taki papierosowy uczulać bo dym wsiąknie wszędzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

madzia oby nie ja mam za duzo zmartwien i problemow z ktorymi sobie nie radze a jak pale to sie uspokajam bez fajek to robie taki dym ze zyc sie ze mna nie da ja nie bede w stanie rzucic tylko dziecko bedzie cierpiec przezemnie juz wole te perfumy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...