Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zreszta u mnie wczoraj tez świeciło do momentu jak sie na spacer nie chciała wybrać bo wtedy zaczeła się burza 🤢 ta pogoda już tak męczy masakra ;/ koniec maja a jeszcze nwet kilku dni nie było tak na prawde ciepło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie pierwsze ruchy mogą być odczuwalne od 20 nawet do 22 tyg. Można je także pomylić z jelitami więc ja też do końca nie wiem czy to co czuje to "właśnie to"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już o dziwo czuje taki pojedyńcze od 17tc co mnie bardzo zdziwiło chociaż to na początku było takie uczucie jakby mnie ktoś piórkiem łaskotał teraz już czuje troche wyraźniej ale to też nie ciągle ... no ale podobno przy pierwszej ciazy tak to już jest że sie późno czuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
giaa1988 napisał(a):
dziewczynyy kiedy poczuje ruchy mojego malenstwaa... wszyscy mowia mi ze to juz powinno nastapic a ja nic nie czuje...
Madziu połóż się na pleckach...nogi miej skulone do siebie...poodychaj spokojnie...trzymaj rękę troszkę poniżej pępka...myśl o czymś miłym...jak poczujesz coś pod ręką to będzie kopniaczek :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No w sumie jak kazda zupa jest prosty do zrobinia tylko smak zawsze nie taki jak u mamy 🙂 Ale teraz wzielam przepis jakie dokladnie miesko i jakie warzywa dodoaje wiec na przyszly tydzien moze mi wyjdzie dzis jeszcze objem rodzicow 🙂 Napilam sie soku ananasowego z puszki po ananasach i non stop mnie smyra brzuszek hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...