Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Juz wypilam jedna z cytryna i miodem bo akurat ostatnio kupilam z lipy mniamm 🙂 ale czuje ze mnie gardlo boli glowa mi peka i lamie w kosciach :/ i tak siedze na l4 to nic nie zaszkodzi isc do lekarza chyba ze wmusze w siebie czosnek w jakiejs czystej postaci 🤢to moze przejdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie korzystałam z pieknej pogody i spacerowałam z mężem i synkiem bo u nas dzisiaj jeszcze wolne 🙂 troszkę nawet sie opaliłam 😁 a do dziadzia już nie będę chodzić bo sie o mnie martwi mam wrócić jak urodzę szkoda bo jeszcze mogłam chodzić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już trzeci dzień będę spała sama też mi smutno 😞 Dziś widziałam się na chwilę bo Kris po szkoleniu do mnie wpadł jutro też ma to przyjedzie. A ja nie mam na paliwo więc jestem uziemiona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On mi zawsze daje cały czas jak mi się kończy i dba o to. ALe ostatnio zrobił manco ponad 700 zl i oddał ze swojej kieszeni i nie ma nic do konca miesiąca już. Poza tym jeszcze ten pierścionek i cała niespodzianka, hotel to go też musiało trochę kosztować
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa kolejny chłopiec 😁 gratuluje maludo 🙂 teraz to juz na bank bedą królowali u nas chłopcy no chyba ze cos sie zmieni 🙂 Miłego dzionka brzuszki wam życze a ja mykam bo dzis az 2 zaliczenia buu 🤨 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...