Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
oj wspołczuje a na to żele jakies pomagają czy nie próbowałas jeszcze? bo mnie narazie jeszcze nie łapią chyba ze za długo posiedze to cierpna strasznie ale kremem do stóp posmaruje i jest lepiej.. na uczelnie tez mnie nie ciagnie ale dzis trzeba ;/ w sumie az do przyszłej srody bede zapierdzielac bo same zaliczenia teraz ehh ;/ 🤢 w dodatku zaaz bede mykac bo czekaja mnie jeszcze dzis praktyki w szkole.. nie wytrzymam z tymi dziecmi krzycza co nie miara na tych korytarzach 😁 nauczyciele to tam chyba juz wszyscy nerwice maja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o to Julito miłej nauki 😁
No Monika widocznie nie odczuwa potrzeby podzielenia sie z Nami tą informacją będzie chciała to do nas napisze trudno wyczekałyśmy sie cały dzień inic z tego 😞 a na skurcze łydek pij magnez mnie pomaga zawsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam wczoraj na USG i jest wszystko w jak najlepszym pożadku... niunia waży bez płynu 400 g 🙂
Ja mam 57 kg... od początku przytyłam 7 kg. Dostałam Skierowanie ponownie na krew i mocz.
Niuniuś nie pokazał kim jest. Więc dowiem się dopiero przy kolejnej wizycie 25 czerwca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...