Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
o ty malpko mnie z cukrem tu wystawiasz na pokuse ;p ja sobie dawno juz nie pozwolilam na takie smaczne sniadanko ewetualnie bulka z nikoslodzodzonym dżemem ale przyznam ze przestalo nie ciagnac do slodyczcy raz na jakis czas pozwole sobie na ciastko zeby sie nie przecukrzyc i jest ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nom tamten mi powiedzial ze nic nie moge jesc tan mnie zbadal w szpitalu zrobili profil i okazalo sie wszystko dobrze tylko mam nietolerancje glukozy i mam sie nie przecukrzac czyli zero slodkiego ale pozwalam sobie od czasu do czasu heh ☺️ jak mam chetke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
no ładnie Marta ty obżartuchu jeden ty a potem będziesz płakać i śmiać się na przemian 😜

wiem wiemmm no ☺️ ale ja bylam troszke pucata zawsze mi bardziej chodzi o to ze mnie na tym etapie juz wszystko meczy psychicznie bo tu szczyknie tu zaboli i czuje sie jak kaleka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
magda123 napisał(a):
no ładnie Marta ty obżartuchu jeden ty a potem będziesz płakać i śmiać się na przemian 😜

wiem wiemmm no ☺️ ale ja bylam troszke pucata zawsze mi bardziej chodzi o to ze mnie na tym etapie juz wszystko meczy psychicznie bo tu szczyknie tu zaboli i czuje sie jak kaleka 🤢


bo ty to już byś chciała urodzić i mieć szkraba przy sobie 😁 a jak maluszek będzie rozrabiaka to bardzo szybko zrzucisz zbędnych kg. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...