Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kużwa jauz wszystko wiem,Marta w tabelce napisala,ze Martuśki synek bedzie mial na imie Tymoteusz.
Gośka jesli masz z nią kontakt to prześlij gratulacje dla mlodej mamuski,ale nas wyprzedziła ciotka.Jaki fajny ten maly/Ile ważył??Wszystko ok z tego co piszesz,ze wrocą do domku szybko.Hurrraaaa nareście szczęsliwy poro 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Maludko ja wiem sama mialam nerki w ciazy chore, chodzi mi tylko o ten bol w podobrzuszu nawet lezec sie nie da wzielam nospe i echo, bo bol wraca co jakis czas tak co 15 minut innych objawow nie zauwazylam boli tylko brzuch i krzyz, ale krzyz to od 26 tygodnia daje sie we znaki wiec szlo sie przyzwyczaic a ten przeklety bol w podbrzuszu jak o 12 zlapalo tak boli do tej pory 😞 😞 😞
oby przeszło
a maluch Marty wspanialy, cudny dzieciaczek niech rosnie zdrowo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmm bo u mnie od bólów własnie tak co 10 minut jak na miesiaczkę zaczął się poród 😉 obserwuj jeśli będą coraz mniejsze przerwy to możliwe ze szkrab poczuł chęc spotkania się na zewnątrz z rodzicami 🙂 pierwsze bóle miałam waśnie jak bym byłą podczas miesiączki spróbuj kąpieli ciepłej tylko nie za gorącej może przejdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jula a może, może???;p bo ja jak pamiętam te bóle zaraz przedporodowe to były właśnie takie niby jak na miesiączkę a niby nie.. takie w ogóle dziwne;p ani się leżeć nie dało ani siedzieć.. chodzić trochę ale zatrzymywał mnie ból, że łzy chciały lecieć... tylko u mnie od razu były to częstsze bóle... w każdym razie ja też polecam ciepły prysznic 😉 lej sobie na przemian po brzuszku i plecach to trochę złagodzi bóle 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
No a ja Wam napisze tak zaraz idę na zebranie a potem niech sie dzieje co chce moge juz rodzić 😜 ale znając mojego pecha urodze po 20 października hahahaha 😜 😜 😜 😜 😜


Gocha jak mówisz, że Ty taka pechowa to może jeszcze ja Cię wyprzedzę 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej bebeczki dobre wiesci, az mi kamien spadl z serca uff
narazie sie uspokoilo i przestalo bolec, bolalo do 15.30 i przyszla pora wziecia fenoterolu to przeszlo i narazie jest ok tylko zauwazylam ze czesciej musze siku osz ta zmora jedna,
ale grunt ze maly sie uspokoil i juz mu sie nie spieszy jupi 🙃 zobaczymy jak bedzie jutro bo mama mnie juz nastraszyla ze jak jutro bedzie bolalo to mnie wysyla bez zadnego ale do szpitala, oby nie bolalo bo ja nie chce was wyprzedzac niech sobie jeszcze podrosnie w brzuszku
tylko dostalam jakis dziwny, lepki, ciagnacy się i przezroczysty śluz, wczesniej zdarzyl sie tylko raz jakies dwa tygodnie temu i teraz tez raz, mialyscie cos takiego juz?

Gosiu co ty mowisz, Kubik taki niedobry? taki slodziak i krzyczy na mame? o nie ladnie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Juleńko to dobrze ze przeszło 😜 mnie tez boli brzuch ale to juz prawie codziennie wiec przywykłam do tego 🙂
po zebraniu w porzadku no i tak jak napisałam teraz juz sobie czekam kumpela mi powiedziała ze brzuch mi opadł 😲 niezauwazyłam 😁 młody skacze w brzuchu i na razie na poród nic sie nie zapowiada a z resztą nie wtryniam się Maludzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe ja wam tez nie zamierzam ale tak po Tobie czy Marcie mogla bym juz sie swobodnie rozpakowac hehe 🙂 mama mnie uspokoila mowi ze narazie mam brzuch wysoko wiec jest ok, ale nasza Martuska z tego co zauwazylam wysoko miala a tu prosze ajajaj te prawa natury hehe 😆
pozyjemy zobaczymy
a Ty to juz dawno spakowana powinnas juz byc do szpitala na wszelki wypadek bo u ciebie to lada moment i bedzie maly Adrianek z mamusia 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...