Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
no klocek ci rosnie kochana a mnie wkurza to ze nie wiem jaki maly jest czy duzy czy mały 😠


będziesz wiedziała jak się urodzi 🙂 a ja z nią byłam wczoraj u lekarza i miała płuca czyste dzisiaj jak pojechała do moich to gdzieś takiego kaszlu dostała 😞 a to najprawdopodobniej jej schodzi od kropelek co ma przepisane 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
dziewczyny wypiłam szklaneczkę i mały sie tak rozbrykał,że szok brzuch mi lata na prawo lewo ,góra dół 😁 opił się szkudnik 😁

ejj tez tak milam jak wypilam szkalnke piwa doslownie szalal jak opetany az sie wystraszylam wtedy ze moze cos mu sie od tego stalo heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
magda123 napisał(a):
dziewczyny wypiłam szklaneczkę i mały sie tak rozbrykał,że szok brzuch mi lata na prawo lewo ,góra dół 😁 opił się szkudnik 😁

ejj tez tak milam jak wypilam szkalnke piwa doslownie szalal jak opetany az sie wystraszylam wtedy ze moze cos mu sie od tego stalo heheh


kiedyś mojemu ginowi mówiłam ,że wypiłam piwo i zaczął skakać to zaczął się śmiać ze mnie 🙂 i jak mam ochotę to wskazane tylko w granicach normy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
maluda napisał(a):
ooo hipcio Ciebie to w myślach mam 😁 😁 ale nie mamy żadnego ptaszka hehe


[ptaszki to ma każda z nas w głowie 😁 a poza tym nie wiem czy istnieje jakiś mega ptak 😁


Madziaa,mega ptaki to nasi panowie hehe mają,wiem coś o tym 😁 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maluda napisał(a):
magda123 napisał(a):
no zajrzała Daria 🙂 a Marta to bardzo szybka babeczka jest tu urodziła a zaraz w domu jest 😁

Zal mi Darii

A ja haha jak mialam sie wykluwać to krązek mi zalożył,teraz tak mocno trzyma,ze aż boje sie jak go będą ściągali buuu 😞

nie tylko Tobie maludko mam nadzieje ze chociaż bedzie miała gdzie światełko dla Bartusia zapalić 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maluda napisał(a):
magda123 napisał(a):
maluda napisał(a):
ooo hipcio Ciebie to w myślach mam 😁 😁 ale nie mamy żadnego ptaszka hehe


[ptaszki to ma każda z nas w głowie 😁 a poza tym nie wiem czy istnieje jakiś mega ptak 😁


Madziaa,mega ptaki to nasi panowie hehe mają,wiem coś o tym 😁 ☺️


ja o tym samym pomyślałam ☺️ tylko się zawstydziłam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...