Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
dziewczyny na pewno go pochowają tylko nie ma pogrzebu takie maleństwo

Madziu jak to nie ma mój Damianek miał normalny pogrzeb z ksiedzem mimo ze nie był ochrzczony a teraz ten sam ksiadz bedzie dawał komunie Kamilowi kurde tak głupio troche 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
maluda napisał(a):
Gosiu...to co z malutkim,nie dostala go do pochowania?

nie wiem mam nadzieje ze jednak moze go pochowac nie pytałam ☺️

Mysle,ze tak>Moja coreczka jak zmarła to tez miala taką wage i mamy grobek.Ojjj jakie to bolesne,tak bardzo boli.To pierwsze dzieciątko jej??Wiesz dobrze Gosiu,ze lekarstwem na to jest drugie dziecko,jak tez tak zrobilam i jakiego mam fajnego syna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maluda napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
maluda napisał(a):
Gosiu...to co z malutkim,nie dostala go do pochowania?

nie wiem mam nadzieje ze jednak moze go pochowac nie pytałam ☺️

Mysle,ze tak>Moja coreczka jak zmarła to tez miala taką wage i mamy grobek.Ojjj jakie to bolesne,tak bardzo boli.To pierwsze dzieciątko jej??Wiesz dobrze Gosiu,ze lekarstwem na to jest drugie dziecko,jak tez tak zrobilam i jakiego mam fajnego syna 🙂

Maludziu Daria wcześniej jeszcze poroniła to jest na prawde straszne 😞oj boli maludko cholernie boli i zawsze będzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
dziewczyny na pewno go pochowają tylko nie ma pogrzebu takie maleństwo

Madziu jak to nie ma mój Damianek miał normalny pogrzeb z ksiedzem mimo ze nie był ochrzczony a teraz ten sam ksiadz bedzie dawał komunie Kamilowi kurde tak głupio troche 😞 😞 😞 😞 😞


a widzisz u nas jest troche inaczej jest zwykła msza na której ksiądz mówi ,że żegnamy itp.ale takiego typowego pogrzebu nie ma nawet jak trumienkę już wkladają do grobu to tylko ksiądz kropidłem kropi tak jest u nas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
dziewczyny na pewno go pochowają tylko nie ma pogrzebu takie maleństwo

Madziu jak to nie ma mój Damianek miał normalny pogrzeb z ksiedzem mimo ze nie był ochrzczony a teraz ten sam ksiadz bedzie dawał komunie Kamilowi kurde tak głupio troche 😞 😞 😞 😞 😞


a widzisz u nas jest troche inaczej jest zwykła msza na której ksiądz mówi ,że żegnamy itp.ale takiego typowego pogrzebu nie ma nawet jak trumienkę już wkladają do grobu to tylko ksiądz kropidłem kropi tak jest u nas

ale mszy tez nie było tylko w takiej kapliczce jeszcze jedno dziecko było wtedy chowane dziewczynka tak więc 2 aniołki poszły do nieba razem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maluda napisał(a):
Mam nadzieje,ze Daria z naszą i rodziny pomocą dojdzie szybko do siebie i niedlugo bedziemy trzymać znow za nią kciuki


oby tak było ja jej tego życzę z całego serca 🙂 żeby miała kruszynkę przy sobie.

A tak w ogóle to nie wiedziałam ,że pierwszą poroniła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Boziaaa...jak to jest???
W tym roku zmarla moja mama i mama Ryśka.Tak sie zastanawialam komu miejsca odstąpily i wyszlo na to,ze moj mały dostal miejsce od mamy Ryśka,a moja mamuśka ustąpiła pra wnuczce albo pra wnukowi.tego jeszcze nie wiemy ale moja siostrzenica też juz jest w ciązy i spodziewa sie na styvcznia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maluda napisał(a):
Boziaaa...jak to jest???
W tym roku zmarla moja mama i mama Ryśka.Tak sie zastanawialam komu miejsca odstąpily i wyszlo na to,ze moj mały dostal miejsce od mamy Ryśka,a moja mamuśka ustąpiła pra wnuczce albo pra wnukowi.tego jeszcze nie wiemy ale moja siostrzenica też juz jest w ciązy i spodziewa sie na styvcznia 🙂

smutne to bardzo 😞 kurde życie jest do tyłka ech 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
OJ MALUDZIA TRZEBA WIERZYC ZE BEDZIE WSZYSTKO DOBRZE JA WIEZRE BO JAK BYM ZWĄTPIŁA TO NIE WIEM CO BY BYŁO ☺️


Pamietam jak balaś sie pewnej liczby czyli tygodnia w ktorym ...buuu.Cieszylklaam sie jak przetrwalaś i zobacz jak cudownie Ci brzusio rośnie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
pa pa myszki i nie dolowac mi sie tu wiecej na noc zebyscie brzydkich snow nie mialy zycze wam zeby wam sie przysnily wasze malutkie pulchniutkie dzidziuski 🙂:*:*


I te tematy trzeba poruszac,nie przechodzić obojętnie,bo przecież spotkałyśmy sie tu na dobre i na złe.
Mykaj Fionka spac i poglaskaj brzusio od nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...