Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
ja nocke tez mialam do dupki ale juz sie w sumie przyzw7yczailam ze spie na raty wiec chyba z wstawaniem do karmienia nie bedzie strasznego problemu 🙂
Jak myslicie jak wezme moj antybiotyk na tokso, wypije wapno w tabsach to moge jeszcze wziac nospe czy za duzop tej chemii bedzie?


ta zaś z tą nospa

Martuś ,amoze zadzwonisz do jakiejś apteki?Lepiej kurde zapytac
j,Zresztą to 37 tydzień,to moze bedziesz rodzić?Nie bierz sama!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
dlatego ja juz bym chciala miec misia przy sobie bo i tak ie budze w nocy i po siusianiu siedze na lozku albo ide do jego pokoju popatrzec i dopiero ide spac dalej heheh


hehe ja tak samo przy Kubie mówiłam;p tylko wiesz w czym problem?? Jak już urodzisz to chcesz i dasz radę spać 😁 i wcale się już nie budzisz tak często sama z siebie;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Mortishia24 napisał(a):
dlatego ja juz bym chciala miec misia przy sobie bo i tak ie budze w nocy i po siusianiu siedze na lozku albo ide do jego pokoju popatrzec i dopiero ide spac dalej heheh


hehe ja tak samo przy Kubie mówiłam;p tylko wiesz w czym problem?? Jak już urodzisz to chcesz i dasz radę spać 😁 i wcale się już nie budzisz tak często sama z siebie;p;p

w sumie troche racji masz ale kazda trabi o niestmowitych pokladach energii w tych pierwszych tyg wiec ja sie tego trzymam 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
No a ja Marta właśnie nie bardzo jestem przyzwyczajona do nieprzespanych nocy;p;p Aż strach się bać co będzie jak Mateusz się będzie budził częściej niż Kub;p


Gosiu,wczesniej pisalam ze dostalam zezwolenie na sex od lekarza 😁 😁.Powiedzial albo pani dziś jeszcze urodzi albo sex,bo nasienie jest najlepszym stymulatorem.No nie wiem jk by to u Was zadzialalo,bo nie mialyście takiej przerwy jak ja.POST 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maluda napisał(a):
GoGr napisał(a):
No a ja Marta właśnie nie bardzo jestem przyzwyczajona do nieprzespanych nocy;p;p Aż strach się bać co będzie jak Mateusz się będzie budził częściej niż Kub;p


Gosiu,wczesniej pisalam ze dostalam zezwolenie na sex od lekarza 😁 😁.Powiedzial albo pani dziś jeszcze urodzi albo sex,bo nasienie jest najlepszym stymulatorem.No nie wiem jk by to u Was zadzialalo,bo nie mialyście takiej przerwy jak ja.POST 😞


Maludko to na co czekasz??:P Chociaż u mnie nic nie pomogło przy Kubciu;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
a mnie sie spi dobrze i korzystam póki mogę 😁 Madziu wiem ze maludzia sie nabija z mojego sernika ale trudno dzisiaj i tak go upiekę 😁


OOOOOOOOOOOOOOOO kochana,ten sernik,to Twoje przekleństwo.Caly czas mam na niego ochote i nie popuszcze.Przecież jak kobieta z cukierni jestem.No chyba moglabym Cio wybaczyć kuszenie,gdybyś dala mi przepisik swoj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
maluda napisał(a):
GoGr napisał(a):
No a ja Marta właśnie nie bardzo jestem przyzwyczajona do nieprzespanych nocy;p;p Aż strach się bać co będzie jak Mateusz się będzie budził częściej niż Kub;p


Gosiu,wczesniej pisalam ze dostalam zezwolenie na sex od lekarza 😁 😁.Powiedzial albo pani dziś jeszcze urodzi albo sex,bo nasienie jest najlepszym stymulatorem.No nie wiem jk by to u Was zadzialalo,bo nie mialyście takiej przerwy jak ja.POST 😞


No od dziś zezwolenie dziala,wieczorkiem do roboty!!!!!!!!!!!

Maludko to na co czekasz??:P Chociaż u mnie nic nie pomogło przy Kubciu;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maluda napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
a mnie sie spi dobrze i korzystam póki mogę 😁 Madziu wiem ze maludzia sie nabija z mojego sernika ale trudno dzisiaj i tak go upiekę 😁


OOOOOOOOOOOOOOOO kochana,ten sernik,to Twoje przekleństwo.Caly czas mam na niego ochote i nie popuszcze.Przecież jak kobieta z cukierni jestem.No chyba moglabym Cio wybaczyć kuszenie,gdybyś dala mi przepisik swoj 🙂

misiaczku wklejałam kiedyś a zresztą tu jest inny ser nie taki jak w PL ale obiecuje że na nasze marcowe spotkanko zawitam z sernikiem specjalnie dla Ciebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
maluda to te seksoholiczki maja czesto ja tez rzadziutko oj slabiutko z tym ryckankiem ale ost mialam taki troche dluzszy (jak na ten etap ciazy) i guzik nawet bolu brzucha nie dostalam 😜


heheeheh czyli jesteś seksoholoiczką skoro nic nawet bólu brzucha 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
maluda to te seksoholiczki maja czesto ja tez rzadziutko oj slabiutko z tym ryckankiem ale ost mialam taki troche dluzszy (jak na ten etap ciazy) i guzik nawet bolu brzucha nie dostalam 😜


Powiem Wam tak: mnie zadzialalo przy pierwszym synu haha.Wieczorkiem cyk,a rano 6.40 juz byl 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
u mnie też nic nie zdziałam seksik 😜 przy pierwszym dziecku a co bedzie teraz to się okaże 😁 😁 😁 w listopadzie może wcześniej może pózniej 😁 😁 😁 będzie chciał to wyjdzie sam 😁

Madziu kamile lubia sie przeterminowywać tak więc zacznij działać wcześniej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...