Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
u mnie też nic nie zdziałam seksik 😜 przy pierwszym dziecku a co bedzie teraz to się okaże 😁 😁 😁 w listopadzie może wcześniej może pózniej 😁 😁 😁 będzie chciał to wyjdzie sam 😁

Madziu kamile lubia sie przeterminowywać tak więc zacznij działać wcześniej 😁


hmm trudno bedzie po terminie ,ale czy po terminie nie będzie przeterminowany?? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
Mortishia24 napisał(a):
Goska ja jestem za 🙂 🙂 😁
Kurde znow mi tak puls wali ze az mi bluzka od gory drga fuu nie lubie tego wysokiego pulsu 🤢

moze przed wieczornym seksikiem dopadły cie emocje ☺️

heheh nie nie ja mam tak codziennie albo rano albo pod wieczor :/ i zawsze w okolicach 100 albo 110 na minute to troszke za duzo ale moze jakos podswiadomie sie stresam i dlatego nie wiem sama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
u mnie też nic nie zdziałam seksik 😜 przy pierwszym dziecku a co bedzie teraz to się okaże 😁 😁 😁 w listopadzie może wcześniej może pózniej 😁 😁 😁 będzie chciał to wyjdzie sam 😁

Madziu kamile lubia sie przeterminowywać tak więc zacznij działać wcześniej 😁


hmm trudno bedzie po terminie ,ale czy po terminie nie będzie przeterminowany?? 🤨

No wlasnie madzia ja sie nap bede bala o niego jak po terminie nie wyskoczy np az tydzien 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
dobrz to jesteśmy umówione mój sie kładzie koło 22.30 więc bede działać o tej godzinie 😁 jak by mnie rano nie było to znaczy ze rodze 😁 😁 😁 boziu dobrze ze chociaż nas dobry humor nie opuszcza ☺️


hahaah trzy noworodku na jutro 🙂Madzia,bedziasz rano gadala sama ze sobą,bo my idziemy rodzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
ja widze ze tu juz kazdej przy koncu w dekielek wali 😁 😁 a ja mojemu takie jazdy ostatnio robie a za chwile za nie przepraszam ze stwierdzil ze sie mnie boi 😁 😁 😁 😁 😁

a mój sie mnie ostatnio zapytał czy ja potrzebuje jego tylko po to zeby już urodzić aż mi sie głupio zrobiło ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
ja widze ze tu juz kazdej przy koncu w dekielek wali 😁 😁 a ja mojemu takie jazdy ostatnio robie a za chwile za nie przepraszam ze stwierdzil ze sie mnie boi 😁 😁 😁 😁 😁


Mnie tez odpierdala zdrowo,ale tłumacze sobie tak jak gin mi powiedzial
TO ,ZE DOTRWALAM DO TEGO ETAPU CIĄZY I TO Z PESSAREM ,TO MISTRZOSTWO ŚWIATA>Wiem,ze kazddy ginekolog jest z tego dumny,ja tez wiec moje uchybienia umyslowe 😁 muszą byc WYBACZALNE 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
maluda oby twoje myslenie sie sprawdzilo 😉 chociaz zaczynam watpic ze przed 40stym urodze ale cii nadzieja matka glupich 😁

Martuś z tymi terminami to trzeba wziąśc poprawke.Wczoraj mi gin powiedzial,ze mam juz 39 tydzien,mnie wychodzi ze dopiero od piątku sie zacznie,a w szpitalu powiedzieli,ze mam czas jeszcze trzy tygodnie.Jak tak dalej pojdzie,to nazwiemy sie SLONICAMI i,bo ciąza bedzie trwać 24 miesiące 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
Mortishia24 napisał(a):
ja widze ze tu juz kazdej przy koncu w dekielek wali 😁 😁 a ja mojemu takie jazdy ostatnio robie a za chwile za nie przepraszam ze stwierdzil ze sie mnie boi 😁 😁 😁 😁 😁

a mój sie mnie ostatnio zapytał czy ja potrzebuje jego tylko po to zeby już urodzić aż mi sie głupio zrobiło ☺️


ja nie wiem czemu ci się głupio zrobiło 😜 a twój jak non stop gra to dobrze jest??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...