Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
😠 😠 😠 😠brzuch mi przycina kurde bele 😠 😠


napisz do admina on cię posłucha 😁 😁 😁 mnie tam nic nie zacina lepiej się przyznaj ,że idziesz dosiąść byka a nie na brzuszka zganiac 😁 😁 😁 😁

pisałam przed chwila że jest chory i dzisiaj nie rodze bo nic z niego nie wycisne niestety ☺️ ☺️ ☺️ a że admin mnie posłucha to wiem no ale chwilowo działa więc nie
hehe codzienne gwalty,to TY Gosiu jak dlugo chcesz tą ciąże nosić pisz 😜ę do pana P. 😎 😁


on jest chory ale jego ptaszek chyba nie ma ptasiej grypy?? 😁

nie chyba nie ale nie wiem czy drgnie ☺️ ja potrzebuje oksytocyny a wysilać mi sie za bardzo nie chce poczekam aż wyzdrowieje a potem będę urządzać codzienne gwałty sesesese 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
😠 😠 😠 😠brzuch mi przycina kurde bele 😠 😠


napisz do admina on cię posłucha 😁 😁 😁 mnie tam nic nie zacina lepiej się przyznaj ,że idziesz dosiąść byka a nie na brzuszka zganiac 😁 😁 😁 😁

pisałam przed chwila że jest chory i dzisiaj nie rodze bo nic z niego nie wycisne niestety ☺️ ☺️ ☺️ a że admin mnie posłucha to wiem no ale chwilowo działa więc nie

piszę do pana P. 😎 😁




on jest chory ale jego ptaszek chyba nie ma ptasiej grypy?? 😁

nie chyba nie ale nie wiem czy drgnie ☺️ ja potrzebuje oksytocyny a wysilać mi sie za bardzo nie chce poczekam aż wyzdrowieje a potem będę urządzać codzienne gwałty sesesese 😁 😁 😁


młody jest to na pewno podskoczy do góry a jak się wypoci tak porządnie to mu choroba minie

ej nie mam sumienia niech śpi biedny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maluda napisał(a):
magda123 napisał(a):
maluda napisał(a):
aluniant1991 napisał(a):
w tym tyg bede nadzorować sytuacje od 14 do 22 😁 także zobaczymy 😁 może od smiania sie rozwarcie pójdzie 😁


wiesz mi pessar przez te ZOO zalożyli,bo szyjka nie wytrzymywala ze śmiechu.Przez te ciotki pewnie bym urodzila w czerwcu lecz lekarz zalecil zakneblowanie otworu 😁 😁


ta ty byś urodziła zanim w ciążę zaszłaś ale kamień na nerce więc nie zganiaj ,że przez

kużwa a czemu mnie zakneblowal ten doktor,wszystko przez sernik Gosi ,Marty moherowy beret i Twojego Bobranas 😁 😁 😁 😁


na bobra to ty nie zganiaj bo to jest biedne zwierzątko które raz na 4 tyg. zostanie wygolonym łysym skinowatym bobrem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
maludzia jutro cie widze na porodówce i nie ma żadnego ale przetrzyj nam szlaki potrm już z górki poleci jak sie rozpakujesz. Dosiadaj swojego ogra i dawaj 😁 😁 😁


haha ja juz przedbieg zrobilam jak chlopcow nie bylo,a drugie podejsci to o 22.30 hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aluniant1991 napisał(a):
o co chodzi z tym boberkiem? 😁 Moherowym beretem? 😁 Serniczkiem? 😁

Bóbr to Ci Madzia wytlumaczy
Sernik,to Gosa ciągle mnie kusila jak mialam podwyższony cukier,a teraz jak moge to udeje ,ze mieszka w Wiedniu i za daleko aby sie ze mną podzielic 😁 😁 a Moherowy beret to robota Fiony czyli Marty naszej,niech sie tłumaczy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
o Madziu właśnie jak tam skin ja dzisiaj zakupiłam super maszynke z 20 wkładami więc mogę przystrzygać codziennnie do bólu trójkąty strzałki itp 😜


mój czeka do poniedziałku tak na czysto pójdę do gina 😁 a teraz mam porządnego bobra bo mi cieplej 😜 ☺️ ja od czasu do czasu przejade go depilatorem ale teraz go nie widzę więc maszynki mi zostały 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...