Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
maluda napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
wiecie co tak sobie od wczoraj myśle o Darii jak sobie daje z tym wszystkim radę 😞 😞 😞


Kiedyś weszla sie przywitac,akurat jak Martuska urodzila malego.Kurw... ale musialo ją serce bolec

to na prawde strasznie boli pamiętam jak moje grudnióweczki zaczęły rodzić i na nk twarzyczki maluszków a ja zastanawiałam się jak by teraz wyglądał mój Damianek 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maluda napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
wiecie co tak sobie od wczoraj myśle o Darii jak sobie daje z tym wszystkim radę 😞 😞 😞


Kiedyś weszla sie przywitac,akurat jak Martuska urodzila malego.Kurw... ale musialo ją serce bolec


no na pewno jej było smutno ,fajnie by było jak by z nami trochę popisała troszkę łatwiej by jej było, tak mi sie wydaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lekarstwem na milość mowią,ze jst milos.Tak tez jest z dzieckiem.Gosia zaszla ponownie w ciąże i prosze juz na ostatnich nogach,bol troszke napewno ukoila.Jak tak samo mialam,zaraz zaszlam i urodzilam syna.BOlu juz po tylu latach nie ma ale jest grobek,wspomnienie tamtej ciąży,jakiś maly żąl 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
a Martuska też nie zaglada może mały już w domu i czasu nie ma


ma syna przy cycu to i czasu na pogaduchy nie ma 😁 😁 😁 my też nie bedziemy mieć tyle czasu co teraz 🙂

a to to wiem 🙂dobra babolki ja spadam cos porobic ale bede zaglądac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak ktoś jest ze mną w domu to staram się im nie truć i nie płakac cały czas bo po co wszyscy przeze mnie mają chodzić struci .. no ale jak jestem sama tak jak np teraz to uuu ciężko bo ja cały czas płacze .. ja wiem że sie nie pogodze z tym nigdy bo to normalne a jak na razie jeszcze nie potrafie sie nauczyć z tym żyć ... ale ok nie będę Wam atmosfery psuła 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie psujesz nam atmosfery co Ty mówisz 🙂 te rany nigdy się nie zabliźnią ale z każdym miesiącem będzie lepiej będziesz wspominać maluszka ale jest juz tak jakoś inaczej nie potrafię tego określić przepraszam że zapytam a czy już jesteście po pogrzebie maluszka ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie bardzo pomogło to chodzenie na grobek mogłam pomodlić się w ciszy zaświecic światełko popłakać i robię to do tej pory a już rok minął nie wiem ale jakoś ta świadomość że mogę iść się pomodlić przy grobie maluszka daje mi taką wewnętrzną siłę ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...