Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki 🙂 ja jak zwykle od 6.30 na nogach, ale nocke dzisiaj miałam nieprzespaną 😞 całe podbrzusze mnie bolało od wieczora i co chwile sie budziłam, na szczęście przeszło narazie, zobaczymy co będzie później..

Dario okropne jest to, co Cię spotkało.. 😞 strasznie Ci współczuje, nie wiem co mogłabym napisać żeby podnieść Cie na duchu.. płakać mi się chce za każdym razem jak pomyśle o Tobie i Bartusiu.. trzymaj się 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
...123 napisał(a):
ja jestem jestem dziennie i Was czytam ... 😘
a nie pisze bo nie chce Wam przynudzać i psuć nastroju 😘
dzisiaj jedziemy do zakładu kamieniarskiego ... cholera jasna łóżeczko miałam zamawiać a nie pomnik ;(;(


Dario ,kochana jestesmy po to aby sobie pomagać ,wspierac sie nie tylko w tych fajnych chwilach,bo do dupy bylby caly sens tego forum,gdybyśmy spotkaly sie tu po to aby napisać...super,jestem w ciąży albo urodzilam super.To po to te FORUM,wymieniamy sie problemami,radościami i odświadczeniami.Akurat TY doświadczyłaś czegoś smutnego.My tez mamy za sobą swoje smutki np. Gosia i ja i doskonale rozumiemy Twoj smutek,żal.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
Pilar89 napisał(a):
Napisałaby chyba jakby coś się zaczęło dziać 😆 ja też już kawusię piję 🙂

to zdrówka 😁 kurde ale jak człowieka z zaskoczenia weźmie to na takie bzdury jak napisanie na forum nie ma czasu 😁


Wiem, wiem Gosiu, ale myśle że smska by napisała którejś z nas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
witam dwupaki 😁 hmm Marta nadal cisza tak?
Daria popisz z nami 🙂
Maludko ty nie na porodówce??
Pilar a czemu to cię bolało podbrzusze?


haha ja to pewnie zaszyta jestem.Czytam teraz o tych naszych dolegliwościach i niestety wszystko prawidlowo.Ktoraś pisala o swędzeniu skory,to tez prawidlowe w 9 miesiącu oczywiście:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...