Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
na każdą przyjdzie pora wcześniej czy pózniej 😁

a gdzie Gocha poszła na seks?? tak bardzo wszystkie te metody będzie próbować 😁

na seks moge sie z toba co najwyzej umówic bo moj chory lezy 😠


to jeszcze go nie wygrzałaś??
Marta kolorowych snów 😘 😘 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
No to ja ci z calego serca zycze terminowego bobasiatka 🙂 🙂 🙂
Spadam dziewczynki bo znow mnie zaczyna brzuchol jak na okres bolec :/ i za przeproszeniem ni w pizde ni w jeza siedziec
Slodkich snow i buzki dla chllopaczkow w brzusiach 🙂 🙂


dzięki 😘
dobrej i spokojnej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
pa szprotki wychudzone 😘 😘 😘 do zobaczenia na porannej kawie 🙂

OOO kurde TYLE NABAZGRALYŚCI,a mnie trzeba bylo nadrabiac.
Wczoraj bylam na spacerku i tak se w dupsko dalam,ze do gory lwez nie moglam.Noge postawić na stopniach,to juz byl wyczyn.Dobrze,ze nikt z sąsiadow nie widzial.Te moje niewychodzenie fajnie dalo mi w tylek.Weszliśmy do Cerfura i siadlam na ławce,zaczelam tak dyszeć,ze podeszla do mnie babka i zapytala czy nie potrzebuje pomocy 😁.Okazalo sie,ze to połozna 🙂.Potem jeszcze podszedl ochroniarz i znow pyta czy potrzebna pomoc,czy wezwać pogotowie,z wrazenia wyjęłam lusterko i patrze,a tu taka ładnaaaa...hahaha dyszalam i zipialam,bluzka mnie w szyje gniotla no i nogi rozkraczylam,to kurde mysleli,ze pordo nadchodzi 😁 😁
Nocka byla do kitu,mam takie objawy jak Marta i Gosia.Skurcze,bole,kłuje w dole i przechodzi.Pojde sie polożyć,wiec sie nie martwcie jak sie nie zamelduje o 9 tej,jak co to wysle eska.Napewno Was powiadomie i licze na to samo 🙂
Buziole brzuchole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej myszki :0 Maluda no widzisz nawet obcy ludzie cie chca juz wypchnac do spitala 😁 😁 😁 niezle musialas wygladac rozkraczona na zapietnascie trzecia z dychawica jak cholera 😁 😁 😁: 😁
Ja nocke mialam w miare tylko oczywiscie na siku sie budzilam ale to standard pare klujacych skurczybykow mialam, nogi po wewn stronie i przy pachwinach bola jak po hardcorowym seksie brzuszek boli teraz ale delikatnie czyli wszystko w porzadku 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mi sie zbiera nie codziennie ale dosyc czesto zastanawiam sie ile miechow to jeszcze potrwa zanim sie od niej uwolnie a kaszel mam ale bardzo rzadko raz na jakis czas kaszlne tak gruzlicowo ale to i tak niebo a ziemnia z tym co bylo jak palilam 🙂
Treaz na dniach przyjada tescie to znow bedzie pokusa ale chyba jujz sie oduzaleznilam bo jak czuje gdzies fajki to mnie nie ciagnie chociaz na ogol nie mam z nim,i kontaktu wogole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
Goście pojechali wczoraj i tak smutno teraz, znowu sama zostałam.. Nadrobiłam co naskrobałyście od piątku i za jakieś sprzątanie trzeba się wziąć w końcu, bo troszkę się tego nazbierało.. Ale będe do was zaglądać w międzyczasie 🙂
Marto ja jak rzuciłam to mi się nic nie odksztuszało, ale jak mój rzucał pare razy to miał to samo co Ty, więc to normalne 🙂 ale nie wiem ile to może potrwać niestety..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Paulinko :0 ojj to szkoda ze juz cie opuscili ale pewnie zaniedlugo znow sie zobaczycie bo pewnie przyjada znow za jakis czas po tym jak urodzisz. Ty masz smutasa ze bedziesz znow sama a ja mam lekkiego stresa przed tym ze bed miala pelna chate jak urodze bo mojego rodzice przyjezdzaja w przyszly weekend no i moi pewnie beda u nas non stop jak urodze wiec lekko mnie to przerraza ale damy rade jak bedzie zle to wszystkich wygonimy 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no moi mieszkaja prawie 500km od nas wiec przyjada na dluzej a musza przyjechac bo siostra mojego chrzci swojego maluszka 3 pazdziernika bo tez ma juz malutkiego dzidziusia wiec oni jako rodzice wiadomo musza byc u pierwszwego wnuczka na chrzcie a ze aska mieszka z tesciami to pojada do niej do piekarna chrzciny i wroca do nas do jastrzebia i pewnie posiedza z miesiac a moja mama ma juz urlop odlozony jak sie maluch urodzi wiec bedzie wesolo zobaczymy heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
a co to za zabieg?? jakas hipnoza czy co??


nie to nie hipnoza po prostu podłaczają cię pod elektrody i przez 3 dni musisz pić wode mineralną dziennie 2 litry 🙂 bo te toksyny uwalniasz przez skórę i mocz i strasznie to śmierdzi 😠 jak byś skóre przypaliła, taki zabieg trwa 15 min.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...