Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
Mortishia24 napisał(a):
zaraz zobacze a co u niej trzyma sie jakos ?? bo nie wiem czy dam rade nadrobic tyle stronic bo cosik mnie oczy szczypia w sumie od 15 do 17 spalam a potem calczys przed tv normalnie sie czuje jak jakis tuman dzisiaj hyhyhy

trzyma się 14 mieli pogrzeb malutkiego dzielna z niej dziewczyna i obiecała ze będzie zagladać 🙂

To super chociaz tyle ze sie dzielnie trzyma to jest najwazniejsze i dobrze ze mieli w miare szybko pogrzeb mam nadziejej ze bedzie zagladac jak najczesciej do nas i rozmawiac na rozniaste tematy zeby nie zeswirowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
wkleiłam ci linka zebys nie szukała 🙂 ja tez lubie kiepskich jajcarze nieziemscy 😁

dzieki gosiu piekny myszorek o jejku dlaczego takie sliczne malenstwa zabiera do siebie ehhh niedane nam bedzie to zrozumiec za zycia niestety
A kiepskich lubie bo to zajebisty odmozdzacz heheeh
Kurde dzis znow puls 102 i ta wysypka dalej jest mimo ze wapno dziennie pije raz rano dwie tabletki rozpuszczam :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
nie mój przechodzi ciążę ze mną 😁

Marta a czy jak prasujesz to też tak zraszasz pranie?? jak Halinka Kiepska

Madzia no ja mam takie zelazko wiesz metalowe cale z taka zeliwna podstawka wiec jak prasuje to zraszam ustami jak Halinka wlasnie 😁 😁 😁 😁:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
wkleiłam ci linka zebys nie szukała 🙂 ja tez lubie kiepskich jajcarze nieziemscy 😁

dzieki gosiu piekny myszorek o jejku dlaczego takie sliczne malenstwa zabiera do siebie ehhh niedane nam bedzie to zrozumiec za zycia niestety
A kiepskich lubie bo to zajebisty odmozdzacz heheeh
Kurde dzis znow puls 102 i ta wysypka dalej jest mimo ze wapno dziennie pije raz rano dwie tabletki rozpuszczam :/

misku idz jutro do lekarza bo to nie zarty jak wysypka dalej jest a nie swedza cie rece i nogi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
magda123 napisał(a):
boże jak mi zamula tego brzucha 😠 ,że szok
Gocha mnie też chce się spać 😞 ale wytrwam do 22

a co sex o 22 planujesz ze musisz czekac 😁


ta nic tylko o sexsie a tak może i planuję muszę mojemu się za auto odwdzięczyć w jakiś sposób 😁 😁 no i dać mu prezent imieninowy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
no to zazdroszcze bo u mnie seksu nie bedzie 😠
laski ale mnie boli brzuch ała az w kregosłupie łupie 🤨

Gosiu mnie jak boli to sie przelamuje i chodze po mieszkaniu albo wejdz pod prysznic bo wiesz jak nie przejdzie to wtedy bedzie oznaczalo jedno 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
wlasnie nic mnie nie swedzi tylko brzuch w miejscach rozstepow 🥴i nie pojde do lekarza bo ma zaawalone terminy chyba ze odwiedze poolozna w recepcji :/


po prostu ci się skóra rozciąga 🙂 posmaruj kremem i nie drap tego a przestanie cię swędzieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
no to zazdroszcze bo u mnie seksu nie bedzie 😠
laski ale mnie boli brzuch ała az w kregosłupie łupie 🤨

Gosiu mnie jak boli to sie przelamuje i chodze po mieszkaniu albo wejdz pod prysznic bo wiesz jak nie przejdzie to wtedy bedzie oznaczalo jedno 🤪 🤪

e dzisiaj mnie skurcze męczyły i co teraz nic juz sie nie nastawiam na szybsze urodzenie ☺️tylko wkurza mnie to ze cos sie dzieje a nagle cisza zero akcji w takim yempie znowu urodze w 42 tygodniu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
Mortishia24 napisał(a):
wlasnie nic mnie nie swedzi tylko brzuch w miejscach rozstepow 🥴i nie pojde do lekarza bo ma zaawalone terminy chyba ze odwiedze poolozna w recepcji :/


po prostu ci się skóra rozciąga 🙂 posmaruj kremem i nie drap tego a przestanie cię swędzieć 🙂

madzia kremuje, smaruje, chucham, dmucham i i tak swedzi i chyba w nocy przes sen sie drapie bo az mi sie pare strupkow zrobilo, kij podjade jutro do mojej poloznej jednej albo drugiej najwyzej mnie wysmieje ale one taka nie jest raczej szczegolnie ta starza jest fajna wiec nie ma co sioe stresowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...