Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
yyy tam chyba bylo b nie chce mi sie przewijac bo mi brzuchol muli jak cholera 😠 ale wyspalam sie superowo jak rzadko kiedy i chyba stad ten humor wczoraj moj byk byl zbyt zly na ryckanko bo jak wracalismy od rodzicdow to zlapalismy kapcia nawet nie sadzilam ze taka wielka srunba potrafi przebic opone dobrze ze dopiero wyjezdzalismy z wioski a tam jest 40 na g i wask uliczka tzw grzecznosciowa bo jakbysmy na 90tke wyjechali to chuj wi co by bylo 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Czekoladowo 😁

Najwyraźniej odpowiedzią na Twoje pytanie było, że Marta zaczęła rodzić i stąd dobry humor 😁

ojjj Gosia obys w koncu to wykrakala 🙂 🙂 bo tesciowa wczoraj dzwonila i beda w czwartek wiec akurat dzis bym mogla isc sie "pocic" a na czw akurat bym wyszla z malym 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
wy to macie coś ostatnio pecha jak nie baba wyskakująca na pasach to teraz to 😜 wszystko Marta przez ciebie przynosisz pecha 😁

nieprawdaaaaa 😜jakby jakis ciul nie wywalal takich rtzeczy na ulice to by nie bylo kapcia a tak teraz znow 200zl w plecy bo zapas trzeba kupic a z tego co moj mowi to niewiqadomo czy dwoch nie bedzie musial kupic bo nie wie czy sie da jedna 🤨
Gsoia baba ci wyskoczyla na pasach?? U nas to jest nagminne jak nie baba to facet ale ryja sie wszedzie doslownie siwete krowy pierdzielone
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem komu ktoś się pchał na pasach pod koła .. we mnie facet by się drugim autem wpierdolił bo jakiś ostrożny i bojaźliwy i środkiem drogi jechał.. na szczeście zdążyłam wyhamować i zjechać wystarczająco na bok...
Ale jak widzę skur... któy nie jedzie po swoim pasie tylko po dwóch to szlag mnie trafia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
to się bierz za okna, podłogę a potem za swojego 😁

Gocha jaby to dzialalao a ja juz tego wszystkiego probowalam i guzik, w srode sie ryckalam w czw mylam okna i podlogi i ogolnie sprzatalam wiec gimnastka a w sobote lazilam po gorkach w cieszynie i zwiedzalismy miasto ktore jest zlozone z gorek i dolinek i gowienko na miekko tylko mnie pipka klula 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to cos mi sie zle przeczytalo a to palant popatrz go jaki przezorny a nie daj boze mgla by byla i byscie sie stukneli jak sie patrzy mojej tesciowej tak sie stalo bo i ona sie kurczowo lewej trzymala i koles z naprzeciwka i mgla byla i tesciowej na szczescie tylko lusterko ujebalo przy zderzeniu :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no my w sobote wracalismy z tej wycieczki to co chwile ktos nas wyprzedzal na ciaglej na zakretach 90 stopni jak takie cos widze to az mnie spina bo jeszcze jakby chuj tylko sie bie narazal to niech jedzie w pizdu ale wiadomo ze naraza wszystkich a moj sie wkurwia podwojnie bo chodzi tez o mnie i sie stresuje chlopak :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
najgorsi rowerzyści to ci starzy na ukrainie jadą i cały rower jest obłożony siatami 🙂


ta jeszcze najlepsi tacy głusi co nie słyszą, że się trąbi na nich...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
magda123 napisał(a):
najgorsi rowerzyści to ci starzy na ukrainie jadą i cały rower jest obłożony siatami 🙂


ta jeszcze najlepsi tacy głusi co nie słyszą, że się trąbi na nich...


mówisz o trąbieniu jak kiedyś szłam do sklepu jakiś samochód zatrąbił na starszego rowerzystę ten się tak wystraszył ,że nie mógł zapanować nad rowerem (bo był cały w siatach)i wjechał do rowu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
hahahaaha tez kiedys widzialam taka sytuacje tylko laska jakas mloda taka jechala my siedzielismuy na lawce przed domem u rodzinki w swietokrzyskim i kolo jechal trabnal na nia a ta sru i to do pokrzyw bidna 😁 😁 😁 😁


po prostu dziewczyna na starość reumatyzmu mieć nie będzie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...