Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Poza tym gin stwierdził, że jestem tydz do przodu...
I najpierw mnie uspakajał, że wcześniej nie urodzę bo zamknięta jestem szczelnie, ale z drugiej str... w każdej chwili się mogę otworzyć.. Tym bardziej, że boli coraz częściej...

kurde Gocha to może zaczynasz rodzić 🤪 🤪 🤪ale by było 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

gosia2301 napisał(a):
moze Cie to pocieszy ja miałam ostatni 3 stycznia a dalej łaże więc to jest taka rosyjska ruletka ☺️


No właśnie.. wolałabym mieć pewne kiedy urodzę i nie stresować się;p
Mam nadzieję, że te wszystkie bóle to takie tylko na razie.. bo z jednej strony bym, chciała ale z drugiej.. no nie mam czasu jeszcze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baji teraz ogląda 😉
Tak za pół godz go będę usypiać a sama się za ankietę wezmę.. Absolutnie mi nie przeszkadzasz 😉
A co do zamartwiania się.. to sytuacja jest taka, że nawet jeśli podejść do niej z humorem to wesoło nie będzie.. nie da się nie zamartwiać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
już mam wyprasowane 😜 Gocha pocieszę cie ty mi na listopad nie wyglądasz więc możesz urodzić w tym miesiącu 🙂 bo na tym zdjęciu masz nisko brzuszek a kiedy ono było robione 😜

Madzia.. mam nadzieję, że to nie mnie pocieszasz... bo ja chcę w tym miesiącu ale od 25 dopiero;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
magda123 napisał(a):
już mam wyprasowane 😜 Gocha pocieszę cie ty mi na listopad nie wyglądasz więc możesz urodzić w tym miesiącu 🙂 bo na tym zdjęciu masz nisko brzuszek a kiedy ono było robione 😜

Madzia.. mam nadzieję, że to nie mnie pocieszasz... bo ja chcę w tym miesiącu ale od 25 dopiero;p


ciebie ale nie w tym tygodniu urodzisz tylko po 25 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
GoGr napisał(a):
magda123 napisał(a):
już mam wyprasowane 😜 Gocha pocieszę cie ty mi na listopad nie wyglądasz więc możesz urodzić w tym miesiącu 🙂 bo na tym zdjęciu masz nisko brzuszek a kiedy ono było robione 😜

Madzia.. mam nadzieję, że to nie mnie pocieszasz... bo ja chcę w tym miesiącu ale od 25 dopiero;p


ciebie ale nie w tym tygodniu urodzisz tylko po 25 🙂

A jak się zestresuję i puszczę?? 😞
no ale jak mówisz, że po 25 to trzymam Cię za słowo! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
Mi ostatnio po żebrach nie daje ale jak się przeciąga to z taką siłą jakby mi chciał skórę rozerwać...
A powiem Ci, że trudno będzie zrobić tak żebym się nie stresowała... 😞


no to sie staraj nie stresować 🙂
ale młody mnie nie atakował po żebrach teraz coś mu nie pasuje smyk jeden jak jeszcze raz mi tak zrobi to go po dupie połaskotam 🙂 ciekawe czy mu miło bedzie wtedy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...