Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
Pati200 napisał(a):
Gosia jak tam twoje cycuchy żyją karmisz cycem??? 🙂

zyja 😁dzisiaj troche pociagnał ale mało mu było i mamusia w buteleczce podgrzała 😁ale to tez z cycucha bo odciagam 🙂

Kurde a ja dokarmiam mlekiem,bo za duzo nie mam,a cyce bolą niemilosiernie,jak sie przyssie,to ja pierdziele jakby mi kto szpile wbijał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
Maritko odciagaj sobie laktatorem do lodówki i mleczko będzie sie produkowac 🙂i nie gadaj bo Miłoszek tez ma włoski 🙂

chyba sobie go kupie,bo mi odradzano ale juz pieć paczek mleka kupiliśmy.Wolalabym jednak go karmić naturalnie
Gosia powiedz mi w skrocie jak porod?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maluda napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
Maritko odciagaj sobie laktatorem do lodówki i mleczko będzie sie produkowac 🙂i nie gadaj bo Miłoszek tez ma włoski 🙂

chyba sobie go kupie,bo mi odradzano ale juz pieć paczek mleka kupiliśmy.Wolalabym jednak go karmić naturalnie
Gosia powiedz mi w skrocie jak porod?

ten laktator to super sprawa polecam na prawde 🙂a poród szybki i mało bolesny skórcze od 2.30 pojechałam o 3.30 mały urodził sie o 5.00 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pati200 napisał(a):
maluda jakie mleczko dajesz maluszkowi??


Wiesz w szpitalu jak jeszcze nie bylo pokarmu( dopiero na trzecia dobe,jak wychodzilam),dawali BEBIKO i teraz mu takie kupuje.Nie ma na nic alergii wiec nie ryzykuje ze zmianami.Tak samo pieluszki.Probowalam PAMPERS(masakra,nie mial godzinki i juz byly przesikane),teraz kupuje z BELLI heppi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
maluda napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
Maritko odciagaj sobie laktatorem do lodówki i mleczko będzie sie produkowac 🙂i nie gadaj bo Miłoszek tez ma włoski 🙂

chyba sobie go kupie,bo mi odradzano ale juz pieć paczek mleka kupiliśmy.Wolalabym jednak go karmić naturalnie
Gosia powiedz mi w skrocie jak porod?

ten laktator to super sprawa polecam na prawde 🙂a poród szybki i mało bolesny skórcze od 2.30 pojechałam o 3.30 mały urodził sie o 5.00 😁

ja pierdziel,to Ci zazdroszcze ja mialam 7 godzin,a porod to 50 minut.Xreszta to bralo mnie z piątku na sobote przecież,a wniedziele mialam wrazenie,ze głowka mnie uciska na dole ale nic z tego nie chcial wejśc do kanalu rodnego i polożne kazaly zejśc z lozka i ćwiczonka robilam tuż przed porodem,potem podłączyly kroplowke.Mimo wszystko ,to najpiekniejszy porod jaki mialam...rodzinny i kochane położne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...