Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Pati200 napisał(a):
ja wiem ze juz niedługo ale boje sie porodu 😞

Nie boj sie kochana,jak wybralaś dobry szpital to nic sie nie musisz bać.Zresztą teraz czasy sie zmienily,traktuja czlowieka jak czlowieka.Mam porownaine,bo ostatnie dziecko rodzilam 20 lat hehe temu.Nic sie nie martw.Kobiety są silne,a jak zobaczysz dziecko ,to juz wszystko jedno sie sie wokół dzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maluda napisał(a):
gosia2301 napisał(a):
Maludziu własnie sciagam sobie mleczko nic nie boli super sprawa 😁
a jaki masz Gosi,taki co do buteleczki odrazu leci?

elektryczny taki z pojemniczkiem a potem do butelki przelewam tylko cos teraz mało poleciało no cóz musze poczekac a jak głodomor wstanie dostanie mieszankę bo też mam w domu 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maluda napisał(a):
widze Gosia,ze wskoczylaś juz na stare tory,bo latasz po calym BRZUSZKU.Narescie moze sie zrobi znow tutaj gwarno.
teraz to ja buziole Wam sle na BRZUCHOLE i te puste brzuchole też.Milosz śpi,to ja lece obiadek robic.

no ja tez spadam poleżeć puki mały śpi buziaczki dla Miłoszka od cioci i Adrianka 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heej masakra wlasnie mlody siedzial godzine na cycach uff alez bola chyba bede wyla
Ja tez mam laktator ale boje sie sciagac bo mam wrazenie ze wtedy bede miaal jeszzcse wiecej tego mlaka a i tak mam bardzo duzo jak ukladam sie dokarmienia i odpinam stanik to nieraz mi tryska przez minute zanim przestanie i moge go zaaaplikowac Aleczkowi
Maludziu kochana ale jak masz mleczko to sprobuj z laktatorem bo mimo wszystko to dobra rzec ja mam z tufi kosztowal 120 zl jest elektryczny i nie narzekam 🙂
a co do pieluszek tak jak Maritka mowi u mnie pampersy tez porazka teraz uzywam dady i jestem zadowolona a PAmpersy zaraz po wyjsciu kupilam bo wydawalo mi sie ze te Dady za duze i may takich odparzen dostal bo po chwili pieluch byla cala mokra razem ze spiochami Alka :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewuchy 😉
Powiem Wam jestem zdziwiona tym co mówicie o pamperach... U mnie tylko pampers wchodzi w grę.. a Dady kupiłam raz i myślałam, że się wścieknę z nimi..
My wróciliśmy właśnie do lekarza.. Kubek sobie smacznie śpi 😉 u siebie już 😁 bałam się, że w południe jak będzie widział wszystkie zabawki to nie będzie chciał tam zasnąć ale nie robił problemów 😉
NIestety z nim nie jest najlepiej... Mamy do wyboru albo bańki i syropki albo antybiotyk... 😞 Mam nadzieję, że się szybko wyleczy i przestanie męczyć w końcu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
kurcze wiecie co ja juz panikuje bo miałam @ w 4 tyg połogu powinnam już drugi raz dostać wczoraj a jakoś na to sie nie zanosi a ja zawsze miałam "jak w pysk strzelił" co do dnia ;/
i teraz znowu panikuje bo nie wiem o co chodzi 🤢


oj biedy ... 😞 ale na pewno raz dwa mu przejdzie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny
My własnie wróciliśmy z KTG - pani dr powiedziała że idealne jest a skurczów kurczę brak 😞 no cóz czekamy dalej. A i coś dziś od rana mnie tak brzuch pobolewa co raz mocniej ... aj juz kurcze sama nie wiem 🥴 no czekamy dalej na tą naszą Julitke niby kolejny termin ma na 25 to wg USG bo 19 to juz dawno za nami . Cierpliwości.... ehh... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...123 napisał(a):
Hej 🙂
kurcze wiecie co ja juz panikuje bo miałam @ w 4 tyg połogu powinnam już drugi raz dostać wczoraj a jakoś na to sie nie zanosi a ja zawsze miałam "jak w pysk strzelił" co do dnia ;/
i teraz znowu panikuje bo nie wiem o co chodzi 🤢


oj biedy ... 😞 ale na pewno raz dwa mu przejdzie 😘

Daria nie martw się na zapas 😉 Po porodzie @ może być baaardzo nieregularna 😉( Nawet jeśli wcześniej była co do dnia. Ale jak się martwisz to nie czekaj tylko idź do gin 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cieszy się już sie doczekać nie może 🙂 swoje łóżeczko Kamilkowi oddała codziennie zagląda do szuflad z jego ubrankami i mówi ,że jak będzie Kamilek to go ubierze w spodnie i pójdą na dwór 😁 😁 😁 a jak będzie płakał to go przytuli i ukocha 🙂 mała cwaniara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...