Skocz do zawartości

Prośba o pomoc dla Doruni700 | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Drogie koleżanki z brzuszkowego forum piszę tutaj w imieniu naszej koleżanki Doruni700 którą los tak strasznie doświadcza. Byłam razem z koleżankami grudniówkami świadkiem 2 tragedii jakie przeszła straciła dwójkę swoich wymarzonych i upragnionych dzieciaczków ale jak by tego było mało w sobotę jej 4,5 letnia córeczka Martusia uległa wypadkowi została poparzona.
Ma poparzone rączki brzuszek i uda niestety nie obędzie się bez przeszczepu skóry jeszcze jak by tego było mało w ranki wdały się jakieś bakterie i lekarze pobrali wymaz do badania jutro będzie wszystko wiadomo co dalej. Dorunia po przeszczepie skóry Martusi będzie potrzebowała różnych opatrunków maści które pomogą jej córeczce wrócić do zdrowia dlatego też chciała bym zapytać czy mogły byście dziewczynie jakoś pomóc my z grudniówkami już jej tą pomoc zaoferowałyśmy zrobimy wszystko co w naszej mocy żeby jej córeczka jak najszybciej wróciła do zdrowia i żeby Dorunia mogła dalej cieszyć się swoimi kochanymi dzieciaczkami. Jeżeli jesteście w stanie pomóc to piszcie tutaj na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anitko chciałam żebyście jej zaproponowały pomoc tutaj na forum bo ona teraz jest non stop w szpitalu jak wróci to będzie wiedziała na co może liczyć na dzień dzisiejszy mówiła ze potrzeba będzie opatrunków i wszelakiego rodzaju maści ale po przeszczepie skóry jeszcze wiele innych rzeczy może potrzebować. Jutro do Niej zadzwonię i zapytam czy zainteresowanym dziewczyną mogę podać Jej nr telefonu na razie dziękuję za odzew i trzymajmy kciuki za malutką Martusię
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia wkleje to co napisalas u Nas na watku rowniez...Boze jakie to zycie niesprawiedliwe 😞 oby wszystko dobrze sie skonczylo!!!Modle sie za Martusie!!!!!!!!
Oddzywaj sie jak tylko bedziesz cos wiedziala!!!
Dziekuje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co, ja tak sobie myślę, że może lepiej jeśli Gosiu Ty zostaniesz z Nią w telefonicznym kontakcie i przekażesz nam co Jej potrzeba bo jak Dorunia przy Martusi siedzi w szpitalu to pewnie wolałaby mieć spokój żeby się nią zająć. Tak sobie tylko myślę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może niech Dorunia poda nr konta i każda z nas jeśli będzie miała możliwość to jej pomoże finansowo.. Dorunia będzie wiedziała dokładnie na jakie maści czy opatrunki przeznaczyć pieniążki.
Bardzo mi przykro z powodu jej córeczki 😞
Oby malutka szybko wróciła do zdrowia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia napisz na lutym jak juz sie czegos dowiesz ja dziewczynom tez wstawilam post to co napisalas...
Trzymam kciuki za wyniki i czekam na dalsze info.
Jestesmy z Dorunia i Martusia myslalmi i sercem!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki rozmawiałam z Dorunią Martusia jest dzisiaj po zmianie 2 opatrunku a w poniedziałek będzie miała przeszczep skóry tak więc mocno trzymajmy kciuki. Skórę będzie miała pobierana z główki tak więc na pewno będzie dla Niej to straszne przeżycie. Pytałam w jaki sposób możemy jej przekazać naszą pomoc wieczorem poda nam numer konta i będzie wdzięczna za każdy chociaż malutki grosik który Martusi pomoże. Prawdopodobnie odezwie się do nas w niedzielę i postara się wkleić zdjęcia malutkiej po wypadku. Jest nam ogromnie wdzięczna za zaoferowaną pomoc teraz tylko musimy trzymać kciuki aby przeszczep się udał. Dziewczyny podaję Wam nr telefonu do Emilii powiedziała ze możecie zadzwonić bez problemu 880098078. Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję za odzew na mój apel nawet nie wiecie jak Ona strasznie się cieszy że staramy się Jej chociaż troszkę pomóc pozdrawiam jak będę maiła dalsze info to napiszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha zapomniałam napisać na dzień dzisiejszy potrzebują pampersów bo Martusia jest na bardzo silnych lekach i nie zawsze jest w stanie załatwić się samodzielnie więc jak ktoś był by chętny podarować pampersy to dzwońcie do Doruni i umówcie się w jaki sposób można to jej przekazać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM FORUMOWICZKI 🙂

ROZMAWIAŁAM Z DORUNIĄ I JEST WAM BARDZO WDZIĘCZNA 🙂MARTUSIA NAJPRAWDOPODOBNIEJ JUTRO BĘDZIE MIAŁA OPERACJĘ 😞 ALE LEKARZE JUTRO O TYM ZADECYDUJĄ 😞

TU PODAJĘ JEJ DANE I NR KONTA

EMILIA GNIAZDOWSKA
GDAŃSK-WRZESZCZ
UL. SŁOWACKIEGO 30/10
08-257 GDAŃSK

NR KONTA: 34116022020000000140289352

W TYTULE PRZELEWU PROSZĘ PODAĆ "DLA MARTUSI"

W IMIENIU EMILKI I JEJ CÓRECZKI SERDECZNIE WAM DZIĘKUJĘ 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedna Dournia i jej córeczka. A trzeba jeszcze dodać,że Dorunia ma baaaaaaaardzo dobre serce pełne miłości. Ostatnio nawet zaadoptowała dzieciaczka na odległość.

Ciesze się,ze mozemy jej w jakikolwiek sposob pomoc. Wiadomo,że pewnie nie beda to jakies ogromne kwoty bo mamy swoje dzieciaczki ktore tez wymagaja sporych wydatkow ale mysle,ze jesli kazdy pomoze jak tylko bedzie mogl to chociaz troche ją wspomozemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...