Skocz do zawartości

Gdzie się ubrać podczas ciąży? | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Taki miły temat dla kobet, które lubią sprawiać sobie przyjemność zakupami.Będąc w ciąży nie myślimy o tym żeby wyglądać pieknie. A to jest właśnie błąd. Wszystkim kobietom w ciąży polecam zakupy w mamaplus. Sama kupuję tam ubrania, bo chcę wyglądać ładnie podczas ciąży, chce podkreślać swoją ciąże, a ich ubrania to potrafią. Ja robię zakupy często przez internet i tutaj też tak można, wystarczy wejść na ich stronke www.mamaplus.lua.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He, he, ten wątek brzmi dosyć reklamowo. 😉

AnnaMaria90 napisał:
Będąc w ciąży nie myślimy o tym żeby wyglądać pieknie.


No nie zgadzam się, ja cały czas myślałam o tym by wyglądać pięknie. I nawet nie koniecznie potrzebowałam do tego specjalistycznych sklepów. 😉 Owszem może coś w stylu ciążowej bluzy z wesołym tekstem jest fajne, ale poprzestałam na zwykłych ciuchach, tyle, że większych. 😉 Przydała się wtedy mama i jej szafa, ale także miłe ekspedientki w odzieżówkach czy na bazarach, które rozumiały o co chodzi i miały też co zaoferować. No może ze spodniami ciążowymi było już później gorzej... Ale dwie pary niedrogich i ładnych, jeansowych spodni całkowicie mi wystarczyły. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi, właśnie miałam napisać, że to taka czysta reklama sklepu 😉

jedyne co kupiłam w sklepie ciążowym to spodnie, reszta garderoby - bluzki kupowałam w normalnych sklepach, bo ceny w ciążowych mnie powalały.. tunika w ciążowym sklepie ok 99 zł, w normalnym 30-40 zł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie... Kasia1986 mnie też odrzucały najbardziej te ceny. W końcu bądź co bądź ciąża nie trwa wiecznie, a pod te namiotowate ciuszki raczej po już nie będziemy wracać (chyba, że w następnej ciąży 😉 - ale to też nie wiadomo, bo moda się zmienia 😉). Więc aż żal było wydawać tyle kasy... zwłaszcza, że zawsze za te pieniądze można było już coś kupić dla maluszka (co mi osobiście sprawiało ciut więcej radości niż obkupywanie siebie :cheer 🙂.

Zresztą swoją drogą to takie nieprzyjemne zjawisko... Jest się w ciąży, czuje się radość, dumę z rosnącego brzuszka... a, że to jednak nie byle co to taka ciążowa odzieżówka kusi... Zagląda się do środka, a tu - ta - da! - czar pryska na widok cen... 🤢

Chociaż jak zaglądnęłam na ten sklep przez ciekawość to tu jeszcze nie jest aż tak źle. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie bardzo bolało jak kupowałam w sklepie ciążowym spodnie ciążowe za 170 zł 🤢 ale noszę je do tej pory, są bardzo wygodne i fajnie leżą na (_|_).
Potem kupiłam na lato na allegro spodnie ciążowe z materiału i niestety nie nosiły się tak dobrze 😞 Natomiast co do bluzek, przyjrzałam się im w tych sklepach - większość z nich jest rozszerzana pod biustem, a takie to można kupić wszędzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia1986 napisał:
Natomiast co do bluzek, przyjrzałam się im w tych sklepach - większość z nich jest rozszerzana pod biustem, a takie to można kupić wszędzie 😉

No dokładnie! 😉

Ja potrzebowałam spodnie w sumie na ostatni trymestr ciąży, więc wystarczyły mi te dwie pary jeansów. A trafiłam na nie przypadkiem, na zwykłym bazarze zauważyłam karteczkę przy stoisku ze spodniami jeansowymi z napisem "spodnie ciążowe". (Byłam zaskoczona, bo wcześniej nie miałam pojęcia, że jakieś tam sprzedają... albo nie widziałam karteczki? 😉). I tak kupiłam dwie pary po około 70 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...