Skocz do zawartości

POMOCY | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
MOIM ZDANIEM POWINNAŚ UDAĆ SIE JAK N AJSZYBCIEJ DO LEKARZA LUB SZPITALA,PONIEWAŻ TO NAPEWNO NIE OZNACZA NIC DOBREGO.NIE CHCE CIE STRASZYĆ ALE JA NA POCZATKU CIAZY MIAŁAM DZIWNE UPŁAWY I DOTEGO DOSTAŁAM KRWOTOKU I OKAZAŁO SIĘ ŻE MAM KRWIAKA I MIĘŚNIAKA.PO DLUGOTRWAŁYM ZAJADANIU TABLETEK I POBYCIE W SZPITALU WSZYSTKO SIĘ DOBRZE SKOŃCZYŁO.TERAZ CZEKAM NA MOJĄ KRUSZYNKE.WIĘC NIE CZEKAJ NA NIC TYLKO LEEEEEEEĆĆĆC.TRZYMAM KCIUKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W Legnicy - w miejscu największej rozpierduchy...

gdzie zmarłych wyrzuca się do schowka z maszynami i śmieciami,
gdzie dziecią zamiast migdałek ucina się część jężyka,
gdzie wycinają ci np. wyrostek mimo, że nie trzeba tego robić,
gdzie robiąc operacje zszywają cewnik lub szmate ci w ranie...

Taki jest nasz szpital wojewódzki...

Normalnie Załamka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ZAPISUJE się jutro prywatnie do Szpitala... może prywatnie przyjmą, bo jak widać na przychodniach mnie olali... chciałam, żeby chociaż zrobili mi USG bo wtedy coś może będzie widoczne, ale pan robiący USG powiedział, że mi nie zrobi bo musi mieć papier ginekologa ich przychodni a ten będzie dopiero wtorek/środa.

Nie ma to jak pomoc nie tyle dla mnie co dla tych maleństw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monika przede wszystkim uspokuj się troszke jeśli nie chcieli Cię przyjąć w przychodni wpisz na necie ginekolodzy z Legnicy i podzwoń który mógł by Cię dzisiaj przyjąć i jedz na prywatną wizytę trzymam kciuki i zapraszam na wątek październikowy do nas i na pewno wszystko będzie dobrze głowa do góry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daje się im pieniądze do ręki...a oni twierdzą, że są bezsilni.
MOJEMU CHŁOPAKOWI PRZEZ TELEFON powiedziała, że skoro mam takie plamy to nie prawda, że jestem w ciąży, że to pewnie okres... żal, żal, żal. Kłócił się z nią a pomocy nie otrzmaliśmy... ani na ul. Tatrzańskiej, ani na ul. Chojnowskiej, ani na ul. Libana, ani na ul. Iwaszkiewicza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w takiej sytuacji nieważne czy są w szpitalu miejsca czy też ich brak, na izbie przyjęć musi zbadać Cię lekarz! Może to głupio za brzmi ale jeśli to jedyne wyjście to zacznij im się tam zwijać i wyć z bólu, muszą Cię pzyjąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zastanawiam się czy nie wziąść 1 tabetke Hemorigen, bo jeżeli mam jakąś ranę w macicy, to ten lek pomoże ją szybciej zaleczyć. Bo z tego co czytałam ta ropa to może być krew, która dopiero teraz spłyneła więc jest brazowa... mam nadzieje, że to nie jest wyciek płynów jakiś chroniących maluszka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakies to wszystko dziwne az zastanawiające nie wiem jak morzesz spokojnie czekac do jutra jak nie wiesz co sie dzieje z twoja fasolka , dziewczyno rób coś bo to nie żarty i nie bierz zadnych lekow sama ty sobie nie zdajesz sprawy co takie plamienia moga oznaczac w trak wczesnej ciazy!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...