Skocz do zawartości

HA HA HA HA HA... | Forum dla mam


Monisia1989

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
MITY DOTYCZĄCE CIĄŻY:

1. nie wolno nic smazyc w ciazy bo tam gdzie tluszcz kapnie to dziecko bedzie mialo znamie
2. nie wolno nosic korali ani przechodzic pod kablami bo sie pepowina owinie.
3. Jak matka nie miala dolegliwosci a corka ma ( i na odwrot) to bedzie chlopiec - generalnie przeciwna plec
4. jak zgaga piecze to bedzie dziewczynka lub jezeli chlopiec to z wlosami.
5. nie wolno obcinac wlosow bo dziecko bedzie glupie
6. nie wolno patrzec na krwawe rzeczy lub jakies kalectwo bo sie mozna zapatrzec
7. Nie jesc kiszonych ogorkow bo mleko zkwasnieje.
8. Nie chodzic po sloncu bo sie zsiadzi
9. Nie wolno współżyć 2 miesiące przed rozwiązaniem,bo dziecku będą ropiały oczka
10. NIE WOLNO PRZECHODZIĆ W CIĄŻY PRZEZ KAŁUŻE BO DZIECKO BĘDZIE MIAŁO WODOGŁOWIE
11. Nie można siedzieć z założoną nogą na nogę, bo zmiażdżysz dziecku główkę.
12. Nie patrz przez wizjer w drzwiach lub przez inną dziurkę, bo dziecko będzie zezowate
13. Podczas zmywania naczyń lub prania Przyszła Matka nie może sobie zachlapać brzucha, bo dziecko będzie pijakiem.
14. Jeśli kobieta ma małe piersi to nie wykarmi swojego maleństwa, ponieważ będzie miała mało i bezwartościowego pokarmu
15. Jeżeli przyszła mama pięknie wygląda, ma promienistą cerę, lśniące włosy i twarz bez opuchlizny to urodzi chłopca, ponieważ córeczka odbiera urodę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A znam ten filmik, w ciąży kiedyś go oglądałam, he, he, dobry jest. :P

Ach i dołączę się do życzeń - wszystkiego najlepszego kobietki! 🙂 I od mojego małego też: 😉

[img size=254]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/dzien_kobiett-5e63103ff68eac64ffd424c999936425.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...