Skocz do zawartości

WSZYSTKIE MAMY Z LONDYNU I OKOLIC ANGLI ZAPRASZAM | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Jest dobrze - oby tak do końca ciąży: żadnych mdłości, wymiotów, zgagi... NIC!!!! Jedynie: z dnia na dzień rośnie mi brzuszek [fajnie, że tylko ta część ciała, jak narazie 😉 ] - jest juz naprawdę duży, ale nic dziwnego, wszak mam dwie istotki w brzuszku 🙂 24 marca mam kolejne usg, może wówczas poznam płeć moich szkrabów.

A jak tam wasze zdrówko kobietki??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie wszystko wpozadku kazdego dnia maluszek rosnie a brzuszek staje sie coraz okraglejszy, troszke mnie to przeraza 🙂 ale damy rade tez sie strasznie balam ze bede miala blizniaki bo bylo duze prawdopodobienstwo ze tak moze byc ale na pierwszym usg pani doktor powiedziala ze tylko jedno uff naszczescie, troszke bym sie bala bo to moje pierwsze dziecko a ja troszku mloda jestem i nie wiem czy dala bym sobie rady z dwujka malych szkrabow na raz 🙂 pozdrawiam was i wasze dzidzie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
oj gosia tylko pozazdroscic ze jestes juz po 🙂 Ja tez sie juz nie moge doczekac kiedy bede juz miala swoja dzidzie na raczkach, ale wiadomo jeszcze z jakies pol roczku napewno zleci 🙂 a co masz coreczke czy chlopczyka? jak ma na imie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...