Skocz do zawartości

TO JEST NASZA PIERWSZA CIĄŻA... | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Wątek założyłam dla mam które są po raz pierwszy w ciąży...
nie miałam okazji z takimi się poznać, mam nadzieje, że jakieś fajne mamy wpadną popisać i wymienić się przeżyciami 🙂

Ja jestem pierwszy raz w ciąży, mam 20 lat i nazywam się Monika jestem z Legnicy (woj. dolnośląskie) obecnie kończy mi się 9 tydzień ciąży... termin porodu wyznaczono mi na 13.10.2010 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 182
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześć,
ja też jestem w pierwszej ciąży, szczęście jest takie że tylko pomyslelismy ze chcemy dzidzi i się udało.
Te 9 miesięcy zleciało błyskawicznie, w szczęściu, na kłótniach, w miłościu, na zamartwianiu się, ze łzami radości i smutku, ale chyba to wszystko było potrzebne, więź między nami wzrosła postokroć.
Teraz z mężem czekamy jak na szpilkach na przyjście Mai na świat, wiemy że wszystko się zmieni, że będzie naszym oczkiem w głowie 🙂 nasza najpiekniejsza córeczka 🙂

mamusie wszystkiego dobrego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂...to jest rowniez moja pierwsza ciaza 🙂)termin mamy na 12 lipiec 2010 🙂)na 100% jest synus 🙂),a to jego fotka w 23 tc(
jak ssie kciuk)nasz najwiekszy skarb 🙂) [img size=400]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cie018-136f5a0638b65a55bed4f5daec5a818c.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jA TEŻ JESTEM W PIERWSZEJ CIĄŻY I BEDZIE SYNEK, TERMIN MAM NA 13 CZERWCA I JUZ JESTEM W 28 TYG 😉JESTEM Z POMORSKIEGO, A NA SŁODYCZE MAM CAŁY CZAS OCHOTE I JEST SYNEK , WIĘC TO CO JEMY NIE MA WPŁYWU NA PŁEĆ. jA PAMIĘTAM JAK BYŁAM W 9 TYG TO WTEDY MIAŁAM USG TAKIE DOKŁADNIEJSZE I TAKI MALUTKI BYŁ, A TERAZ JUZ KOPIE JAK SZLAONY, JESZCZE TROCHĘ I BEDZIE Z NAMI 😉

[URL=http://www.naobcasach.pl]





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kama jaki on jest maleńki... taki tyci tyci 🙂 śliczny ma nosek i policzki takie chomiczkowe chyba coś wcinał 🙂 i ta rączka 🙂 piękna foteczka to jest jego pierwsza ? Nie ma co się dziwić, że ładne zdjęcie skoro taki skarbuś jest na nim... Też mam zamiar sobie zrobić ale jakoś nigdy nie mam odwagi poprosić ginekolog o zrobienie zdjęcia. Płaci się coś za to ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Angela nie całe 3 miechy Ci zostały 🙂 już kawał drogi masz za sobą... myślę, że wiekszość nerwów przechodzi w ciąży wtedy kiedy dowiadujemy jakiej płci jest dziecko albo jak słyszymy bijące jego serduszko... jestem dopiero (prawie) w 10 tygodniu ale nie mogę doczekać się tych 2-óch spraw...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to fotka z usg 3d placilysmy 130zl za wizyte,a maluszek wazyl tu juz 525gramm 🙂),mamy tez fotki z usg 2d ale maly nie jest tam taki wyrazny 😞,a 3d zalecil mi moj gin po 22 tc bo wtedy dobrze widac i doktor sprawdzal serduszko,mierzyl go i ogolnie sprawdzal jak sie rozwija i czy jest zdrowy 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia, dzięki 🙂
Jeżeli chodzi o jedzenie to raczej są przesądy 🙂 i zgadzam się z Angelą, że nie ma to wpływu na płeć. Ja przez ponad połowę ciąży nie mogłam patrzeć na słodkie, szczególnie na czekoladę, dopiero od niedawna czasami coś tam zjem, bo może organizm się domaga. Za to od samego początku miałam zachcianki na kwaśne rzeczy, szczególnie ogórki kiszone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czyli z tym 3d mogę narazie się wstrzymać dopóki nie urośnie na tyle by mieć fajniejszą pamiątkę 🙂 jak bym mogła to codziennie bym robiła 🙂 Ale no niestety nie można robić za często usg... z niecerpliwością czekam na pierszą 🙂 może na wizycie 1 kwietnia już dostane jakąś foteczkę 🙂 Będzie to wtedy 12 tydzien (początek).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja miałam pierwszy dzień ciąży taki dziwny 🙂 ogórek kiszony w marmoladzie popijny mlekiem zagryzany kiełbasą XD a potem to juz raczej normalnie chociaż czasami mam tak, że pragnę coś zjeść np. moje ulubione danie zabieram się do jedzenia... jedna łyżeczka i już nie chcę... za to mnie ciągnie do rzeczy za którymi nie przepadam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...